Phishing mail gönderme (Rehber)

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
190
26
ey292fr.jpg

Phishing nedir? İlk öncelikle ona bakalım

Phishing, dolandırıcıların rastgele kullanıcı hesaplarına e-mail gönderdikleri bir çevrimiçi saldırı türüdür. E-postalar, bilinen web sitelerinden veya kullanıcının bankasından, kredi kartı şirketinden, e-posta veya internet hizmeti sağlayıcısından gönderilmiş gibi gözükür.

Phishing mail nasıl gönderilir?
Phishing mail gönderen için PHP ile yazılmış toolu indirin ve web sitenize yükleyin

Nasıl çalıştırabilir?
Çalıştırabilmek için bir web site sahibi olmak ücretsiz ücretli farketmez "xampp'a kururum" demeyin çünkü orada çalışmıyorlar benim tavsiyem 000webhost'ta çalıştırın

GitHub - AbdulRKB/Email-Spoofer: Send Emails from another account

Sonuç: kendi emkei.cz'mizi yapmış olduk

Not:Yapılan phishinglerden kullanıcı sorumludur

Not2: Toolu ben yazmadım

Not3: PHP 7.1 gereklidir.

Forum Yıldızları|@Amonkus

Son düzenleme:

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
415
187
Moderasyon
ey292fr.jpg

Phishing mail nasıl gönderilir?
Phishing mail gönderen için PHP ile yazılmış toolu indirin ve web sitenize yükleyin

Nasıl çalıştırabilir?
Çalıştırabilmek için bir web site sahibi olmak ücretsiz ücretli farketmez "xampp'a kururum" demeyin çünkü orada çalışmıyorlar benim tavsiyem 000webhost'ta çalıştırın

GitHub - AbdulRKB/Email-Spoofer: Send Emails from another account

Sonuç: kendi emkei.cz'mizi yapmış olduk

Not:Yapılan phishinglerden kullanıcı sorumludur

Not2: Toolu ben yazmadım

Not3: PHP 7.1 gereklidir.

Forum Yıldızları|@Amonkus
Eline sağlık.Biraz daha uzun tutup pshingin ne olduğunu anlatabilirsin.

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
190
26
Son düzenleme:

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
190
26
Burda sadece işinin ehli kişiler yok ve öğrenmeye gelen üyelerimizde mevcut , bu düşünce yapısı ile bir yere varılmaz daima öğretici kişilikte olmak gerekir. İyi forumlar dilerim
Tht de herkes yıllardır yok ve yani başlayan arkadaşlarımız da var.
Tamam ekleyeceğim ama buraya gelen kişi hack kavramalarını öğrenmiştir diye düşünüyorum ve zaten bu arkadaşlar için hack kavramlarını öğreten konular karşılıyor

Son düzenleme:

Ogehan

-
5 Haz 2016
2,179
276
$app->execute();
Tamam ekleyeceğim ama buraya gelen kişi hack kavramalarını öğrenmiştir diye düşünüyorum ve zaten bu arkadaşlar için hack kavramlarını öğreten konular karşılıyor
Eğer bilgili olarak adlandırıyorsan kendini profilini inceledim fakat senin dahi yardım merkezinde yardım talep ettiğin bu dalda konuların sayısı oldukça fazla kendini bu dalda konumlandırıyorsan kusursuz bilgilere sahip olman gerekir bu düşünce ile insanların bilgilerini veya öğrenme amaçlarını kıramazsın kimse doğduğu gibi öğrenmedi değilmi ?

Amonkus

Üye
9 Kas 2023
190
26
Eğer bilgili olarak adlandırıyorsan kendini profilini inceledim fakat senin dahi yardım merkezinde yardım talep ettiğin bu dalda konuların sayısı oldukça fazla kendini bu dalda konumlandırıyorsan kusursuz bilgilere sahip olman gerekir bu düşünce ile insanların bilgilerini veya öğrenme amaçlarını kıramazsın kimse doğduğu gibi öğrenmedi değilmi ?
Hocam lamer olduğumu biliyorum ama öğrendiklerimi burayada aktarıyorum. Phishing zaten hack öğrenmeyi isteyen karşına çıkan ilk hack terimlerinden biridir bide benim hiç kimseyi kırmak gibi bir amacım yoktu ama biraz agresif konuştuğumun farkındayım yinede bu düşünce aklıma gelmedi neyse eğer birilerini kırdıysam özür dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.