Network phishing yanıltıcı sorunu instagram

15 Eki 2019
157
9
Arkanda
host ne kadar sağlam olursa olsun . sanırsam script yüzünden yanıltıcı yiyor siteler çözümünü bilen var mı?

yorum yapmak için yorum yapmazsanız sevinirim

TEŞEKKÜRLER

KaptanTR

Administrator
17 Nis 2015
1,685
1,765
En sağlıklısı kendin yazman olacaktır az bir html ,css ve php bilgisiyle yapabilirsin böylelikle spam riski azalmış olur.

Son düzenleme:
15 Eki 2019
157
9
Arkanda
Merhabalar,

Bakınız:

https://www.turkhackteam.org/undetected/1962270-html-sifreleyerek-suspend-yemeyin.html

Tabii somee.com için yemiyor deniliyor ama demedim. Üstteki konu işe yarar gibi ama.

canım abiciğim saygıdeğer dostum suspend değil yanıltıcı diyorum. ZuL-RaA

En sağlıklısı kendin yazman olacaktır az bir html ,css ve php bilgisiyle yapabilirsin böylelikle spam riski azalmış olur.

evet haklı olabilirsiniz fakat php css bilgim yok bunlar olmadan nasıl halledebilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZuL-RaA

Kadim Üye
9 Ara 2017
5,550
837
Semerkant
canım abiciğim saygıdeğer dostum suspend değil yanıltıcı diyorum. ZuL-RaA

Ha pardon kafam karıştı :)

İnstagram için eğer bilindik klasik tema ise şu tip araçları kullanabilirsiniz:

https://www.turkhackteam.org/siber-guvenlik/1943850-blackeye-nedir-kullanimi.html

Onun dışında yanıltıcıya düşmemesi için SSL sertifikası temin edebilirsiniz. Script 'i yüklemeden önce. Yanlış değilsem bir kez google da yanıltıcıya düşen siteler destek ile konuşup çıkmak zorunda. Phising sitesi bu şekilde çıkmayacaktır. Bıraktığım linkteki gibi araçlar ise size sağlam bir site sağlarlar ama o sıra da program açık olmak zorunda. Yani 7/24 değil.

15 Eki 2019
157
9
Arkanda
Ha pardon kafam karıştı :)

İnstagram için eğer bilindik klasik tema ise şu tip araçları kullanabilirsiniz:

https://www.turkhackteam.org/siber-guvenlik/1943850-blackeye-nedir-kullanimi.html

Onun dışında yanıltıcıya düşmemesi için SSL sertifikası temin edebilirsiniz. Script 'i yüklemeden önce. Yanlış değilsem bir kez google da yanıltıcıya düşen siteler destek ile konuşup çıkmak zorunda. Phising sitesi bu şekilde çıkmayacaktır. Bıraktığım linkteki gibi araçlar ise size sağlam bir site sağlarlar ama o sıra da program açık olmak zorunda. Yani 7/24 değil.

böyle programlar random link verir buda sosyal mühendislikten götürür. ayrıca plesk hostum ssl i kendisi veriyor. yani bu konularda sıkıntım yok suspend derdim yok tek dert script veya baska seyler.... ilgilendiğiniz için teşekkürler

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,463
Shibuya
Merhaba,
Script yaptığınızda instagram ile doğrudan alakalı görseller veya yazılar kullanmayın. İnstagram'ın web sitesinde bulunan yazıları veya görselleri kullandığınızda fake bir web sitesi olduğu anlaşılıyor. Bu sebepten farklı açıklamalar ve görseller ile yeniden deneyebilirsiniz. Ayrıca VDS hizmeti alarak, kendi sunucunuzda barındırarak, deneme yapmanız mümkün. Fikir oluşması açısından aşağıdaki yorumu okuyabilirsiniz.

Hangi site bilmiyorum ancak HOSTİNG kaynaklı olduğu kadar ön planda çalışan kodlar'da buna sebep olabilir örneğin siteye çağırdığınız css, js,favicon v.s dosyalar. Site içerisinde kullanılan site adresi, açıklamalar, başlıklar v.s Örneğin INSTAGRAM'ın Phishing scripti içerisinde bulunan css,js v.s dosyaları direk instagram üzerinden çektiğinde instagram.com/css/bilmemne.css olarak çektiği zaman dikkat çekecek ve yakalanacaktır. Site içerisinde başlıklarda kullandığın kelime Instagram üzerindeki birebir yazı ile uyuşuyor ise yakalanacaktır. Instagram ise İSNTAGRAM yazın. SnapChat ise SnaqChat yazın bunlar şuan ki aklımdaki örnekler. Umarım açıklayıcı olmuştur. Ha bu arada css vs dosyaları'da indirip isimlerini değiştirerek kullanmayı deneyin.

Zody4Q

Üye
13 Ara 2020
145
42
host ne kadar sağlam olursa olsun . sanırsam script yüzünden yanıltıcı yiyor siteler çözümünü bilen var mı?

yorum yapmak için yorum yapmazsanız sevinirim

TEŞEKKÜRLER
Merhaba dostum,bende senin gibi hosting alarak fake script kurup sahte bir instagram ihlal sayfasi yapacaktim.Ama piyasadaki cogu hosting maalesef suspended veriyor ve script'i engelliyordu.Uzun arastirmalarim sonucu turkiyede cok fazla bilinmeyen ve vpn ile girebilecegin bir hosting mevcut.Sanirsam 1,5 ay once actigim scriptli site hala duruyor.Yani 1 ay'a kadar dayandigini soyleyebilirim,hatta belki daha fazla bile duruyordur.Bu isleri biraktigim icin linki bir yere not etmedim ve biraktim suan ne durumda bilmiyorum.Hosting ismi: GearHost (vpn ile girmek zorundasin yoksa giremiyorsun)Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.