Çözüldü Photoshop Çalışma Diski Dolu Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
20
407
Kainat
Selamun aleyküm,
Photoshopta yeni bir tasarım açacağımda Ctrl+N kombinasyonuna basıyorum sonra gerekli bilgileri giriyorum

CJYz1Q.png

Sonra Tamam tuşuna basıyorum ve karşıma bu hata çıkıyor

CJY1ft.png

Sizce sorun nedir ve basıl kaldırabilirim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
Photoshop'la tanıştığım zamanlar ben de aynı hatayı alırdım. Aşağıdaki video ile çözmüştüm. Tabi aynı hata bazen farklı sorunlardan kaynaklanabiliyor. Sorununuz çözülmezse tekrardan yazınız.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=QKjCn0DdnnA"]https://www.youtube.com/watch?v=QKjCn0DdnnA[/ame]

d4rw1n

Katılımcı Üye
11 May 2020
269
0
Graphicmania
Dostum ps'in kurulu olduğu diskte yeteri kadar yer kalmamıştır muhtemelen. Bende de sıklıkla oluyor :)) Diskte yer açmayı dene, ps'i daha boş alana kurmayı dene, dediğim gibi muhtemelen diskten kaynaklı bir hata, kolay gelsin :))

ZwarkStain

Katılımcı Üye
24 Nis 2020
465
1
C:\Adobe
Photoshopu kurduğunuz disk C:/ Veya D:/ Yeterli yer olduğuna dikkat edin . Eğer yoksa yer açmaya çalışın . Konunuz Çözüldüyse Bana ÖM Yoluyla Ulaşın Dargaaltay

PW

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
793
1
10
:C / Adobe
Sorun çözülmez ise yarın öm at detaylı şekilde resimli filan anlatayım :) Kolay Gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.