Çözüldü Photoshop renk değiştirme yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
Elimde bir haftalık plan var , fakat arka fon rengi pembe. Ben bu arka fon rengini istediğim bir renk ile nasıl değiştirebilirim [ CS6 ]

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,455
631
Renk değiştireceğiniz alanı seçip CTRL U yapın ve açılan panelden sağ alt tarafta iki adet label göreceksiniz en üstte ki tiki açın ve rengi istediğini gibi değiştirin.

qdAlgB.png

Son düzenleme:

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
Renk değiştireceğiniz alanı seçip CTRL U yapın ve açılan panelden sağ alt tarafta iki adet label göreceksiniz en üstte ki tiki açın ve rengi istediğini gibi değiştirin

Elimdeki program biraz ayrıntılı , o yüzden öyle her yer için ayrı seçim yapmam uğraştırır. Direk değiştirmek istediğim rengi seçip kendi istediğim renge dönüştürebileceğim bir yöntem yokmu acaba Heaven

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
"Seç" penceresinden "Renk aralığı"'nı kullanarak aynı olan bütün renkleri aynı anda seçebilirsiniz.
Daha sonra renk seçme penceresinden renk seçerek değiştirin.

C R P

Katılımcı Üye
20 May 2018
507
2
"Seç" penceresinden "Renk aralığı"'nı kullanarak aynı olan bütün renkleri aynı anda seçebilirsiniz.
Daha sonra renk seçme penceresinden renk seçerek değiştirin.

Arkadaşlar maalesef yapamadım , resim linkini buraya atsam arka fonu istediğim renkte yapabilecek varmı :( DarkScannel Losbey Lawliet123

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.