[PHP] Basit Bir MD5 Yapıcı

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
[COLOR="SeaGreenMerhabalar,
Bu Konumda Sizlere Kısa Bir Sürede Yazmış Olduğum Basit Bir Scripti Paylaşacağım.
Script Basit Bir Şekilde MD5 Yapıyor & MD5.txt Dosyasına Yazıyor.

[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/rAfLu"] Dosya.TC[/URL]

Umarım İşinize Yarar :)[/COLOR]

nsxodg

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
410
1
Evden
Merhabalar,
Bu Konumda Sizlere Kısa Bir Sürede Yazmış Olduğum Basit Bir Scripti Paylaşacağım.
Script Basit Bir Şekilde MD5 Yapıyor & MD5.txt Dosyasına Yazıyor.

.:: Ekran Görüntüleri ::.

Dd1lXm.png

mkbGlZ.png

8dOlnW.png

.:: Indir ::.
Dosya.TC

Umarım İşinize Yarar :)

tesekkurler

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
duzeldi ben bulmustum bir site simdi bulamiyorum onu boyle calisiyordu hem md5 yapa biliyordun hemde coklu kelimelerle md5leri bile cozuyordu

kardeşim md5 decode edilemez, çünkü hash. Sadece önceden veritabanına eklenmiş kelimelerle falan eşleşirse öğrenebilir ne olduğu.

GeceninOfkesi

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
783
1
..
Değil çevrilenleri txt dosyasına kaydediyor örnek: asd123=or6t4hg56ghdf6 sonra or6t4hg56ghdf6 yazıp geri çevir deyince asd123 çıkacak eğer farklı md5 yazarsa datada bulunmuyor hatası çıksın.

3 Gün Önce Format Attım.
Xampp Kuruyorum Apache Start Verince Api-ms'li Bir Hata Veriyor,
Hatayı Çözdüğümde İstediğin Scripti Yazmaya Çalışırım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.