PHP Çiftlik Scripti // Destek

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
Arkadaşlar Baştan Sona Çiftlik Yazılımı Yapıyorum / Düzenliyorum / Geliştiriyorum
Takıldığım Bir Yer Var Bütün Bildiklerimi Denedim + İnternet'de Bir Kaç Kaynak Buldum Onlarıda Denedim Olmuyor, Sorun Şöyleki Veritabanından Hayvanları Çekip 4'erli 4'erli Yan Yana Sıralayacak Bir Bilgisi Olan Varsa Buralarda Olurum :)

G9zXAy.png

Son düzenleme:

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
m3tro kardeşim bende php ile ilgileniyorum kaç gündür başlamışım kendimi çok geliştirmek istoyrum bana kaynak önerebilirmisin? kitap falan sipariş etmeliyim sence? özelden bana yazsan çok makbule geçer.

M3TR0

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,034
4
NOT FOUND
m3tro kardeşim bende php ile ilgileniyorum kaç gündür başlamışım kendimi çok geliştirmek istoyrum bana kaynak önerebilirmisin? kitap falan sipariş etmeliyim sence? özelden bana yazsan çok makbule geçer.

Valla Hocam Ben Hiçbir Kitap Okumadım :), Baka Baka Yaza Yaza Hayırlısıyla Güzel Sonuçlara Ulaşacaz Bakalım :), Önerim Üzerinde Çok Durman.

Hocam Yapacağın Bununla Aynı Mantık

Hmmm

Skype Kullanmıyorum Hocam Maalesef

30 Eyl 2017
110
0
30
Khazad Dum
ASP.Net olaydı yardımcı olurdum lakin , php :/ üzgünüm !
Lakin çok zor olduğunu düşünmüyorum , e-ticaret sitesi geliştirirken bende tablo ve ya divlerle pencere oluşturup , içindeki resimleri veya nesneleri çelkiyordum yani !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.