php link kullanımı

Deranged

Uzman üye
3 Ara 2015
1,020
0
İstanbul
arkadaşlar bir php script kurmak istiyorum ancak içinde yapmak istediğim bir sistem var oda şöyle

Örneğin bir bonus button var kullanıcı bu bottona tıkladıkdan sonra bonus puan almak istiyor ancak buttona tıklandığında ben örnek olarak link.tl gibi bir linki geçip tekrar sayfaya döndüğünde bu puanı almasını istiyorum ve bunda bug felan olmasını istemiyorum yani demek istediğim şu kullanıcı linki geçmeden tekrar sayfaya döndüğünde puanı almasın istiyorum linki tamamen geçtiğinde bu bonus puanı almasını istiyorum

böyle bir sistemi nasıl yapabilirim

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,436
789
30
root@adige~#
Merhabalar ;

lik.tl kısmına yönlendirip linke tıklamadan puan aldıramazsınız fakat button kısmını link.tl yönlendirip link.tl reklamı geçtikten sonra aynı kısma yönlendirme yapabilirsiniz

Deranged

Uzman üye
3 Ara 2015
1,020
0
İstanbul
Merhabalar ;

lik.tl kısmına yönlendirip linke tıklamadan puan aldıramazsınız fakat button kısmını link.tl yönlendirip link.tl reklamı geçtikten sonra aynı kısma yönlendirme yapabilirsiniz

İşte Arada Bişey Olması Gerekiyor Yoksa Buttondaki Linke Tıkladıkdan Sonra Geçmeden Geri Döndüklerinde Yine İşlem Gerçekleşiyor Ama Öyle Olmaması Gerek Linki Geçtikden Sonra İşlem Gerçekleşmeli

Erjandes

Üye
11 Ağu 2018
92
0
Merhabalar,

Bu işlem için belli referrer seçerek geri tık ile gelmeyi engelleyebilirsiniz, birazdan konuya kodları eklerim.

İyi çalışmalar

Kodlar;

$Referrer = $_SERVER['HTTP_REFERER'];
if (strpos($Referrer , 'link.tl') !== FALSE) {
Yönlendirme Tamam İse Göster
}else{
die("Hacked");
}

Son düzenleme:

BMCODER

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
279
0
My World
Random sayılarla key oluştur bunu butona tıklayınca veritabanına kaydet sonra diğer sayfaya get ile yönlendir sonra get ile keyi al veritabanında varmı kontrol ettir eğer varsa işlemini yaptır yoksa ekrana hata yazdır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.