PHP Matematik oyunu

MRRE

Üye
1 Tem 2018
156
19
Merhaba, PHP de minimum ve maksimum sayıları arasından 4 işlem operatörüyle rastgele soru üretebilen, doğru bilince "True" ve yanlış bilince "Answer was: $answer" çıktısı veren bir sistem geliştirdim.

Bu operatörü ve min-max sayılarını ana menüdeki Options sayfasından ayarlayabilirsiniz. bu ilk sürüm olduğundan fazla bir özellik yok. Puan sistemi yapmaya çalıştım ama batırdım, geri sayım sistemini js bilmediğimden yapamadım. ama v2 sürümünde bunları ayrıca Random operator selector-- Leaderboard gibi özellikler getirmeyi düşünüyorum.

Proje hakkındaki her şey: MuhittinYilmazer/Math-Game

Not: Kurması sabır ister ama kuran veya kodu inceleyen kişiler feedback verirse sevinirim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.