PHP Online Oyun Scriptleri

By-CyL1nD3r

Uzman üye
1 Eyl 2008
1,485
14
BuRs4
PHP Online Oyun Scriptleri

Arşivin İçinde Bulunanlar Tek Linkte;

vB RPG Inferno 2.4
Strike Project
PHPrpg
PHAOS super on-line RPG games
Backyard Boxing
UK PimpZ Game (PimpAttack)
eGold Roulette Game (Nulled)
Kings of Chaos: Massively Multiplayer Online Role Playing Game 0.96mb
Eternal Duel RPG (Roll Playing Game)
"LOGD" (Legend Of Green Dragon)
Travian Script

Kings of Chaos: Massively Multiplayer Online Role Playing Game
Daha önce kurdum ama pek kanım ısınmadı.Sadece düello yapabiliyorsunuz.Başka bi özelliği olduğunu görmedim.

PHAOS super on-line RPG games
Kurulumu en zor olan scriptlerden biri.Tam başarabilirseniz süper bir script.Herşey kusursuzca.RPG scriptidir.

PHPrpg
Hiç kurmadım açıkcası.Ama adındanda anlaşılacağı gibi RPG scripti

Travian Script
Herkesin bildiği o meşhur Travian oyununun scripti.Fransızc****ullanıcı adı ve şifreyi bilmiyorum ama dosyalardan birinde heralde yazıyordur

Açıklamasını yapmadığım scirptleri bilmiyorum.

download linkini veriyorum isteyen virüs taramasından geçirebilir.

RapidShare: 1-Click Webhosting

Kesinlikle Alıntı değildir.Başka bir forumda paylaşmıştım burayı buldum burdada paylaşıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.