Php temelleri

G286745365

Üye
13 May 2019
151
0
Arkadaşlar herkese merhabalar ben php temelleri öğrendim switc case if else vs vs bir scripti entegre ediyorum ama kendim yazamıyorum php de neleri araştırırsam kendim 0 dan yazarım? Do while kadar öğrendim dinamik Web sitesi yapmak için php de daha neleri öğrenmem gerekir teşekkürler

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
PHP de uzman değilim ama sana şu uyarıyı yapmak isterim. TR 'de PHP bilginle iş bulmak çok zor. Çünkü çok fazla bilen az kullanan şirket var. En iyisi olamayacaksınız bir kenera bırakıp başka dile yönelin derim. Haaa ben freelancer çalışacağım diyorsan sorun Yok.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
merhaba
dinamik siteler için mysqli kullanarak veri tabanına bağlantı sağlamalı ve veri tabanından veri çekebiliyor olmalısınız bunun için bir çok eğitim mevcut bence laravel framework ile başlıyabilirsiniz.
onun için de şu eğitim serisini kullanabilirsiniz
https://www.youtube.com/playlist?list=PLZtkgIR0fgTH2bZmadFPgwCTKIctvMwpM

Php 7'de mysqli yok. Pdo kullanarak yapabilirsiniz. Konularımı takipte kalın bir kaç güne projelerimi atıcam inceleyebilirsiniz. Onun dışında bende php öğreniyorum gayet kaynağı bol,zevkli. iş için kullanmayacaksanız problem yok zevk içinde kullanabilirsiniz. Öğrenmenize gelirsek kaynak bol gerçekten bir siteden anlamıyorsanız ötekine geçin. Madem döngülere kadar geldiniz o zaman ufak bir hoşçakal mesajı vereyim :sırıtan
Kod:
<?php
echo "Kolay gelsin";
?>

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.