Pin kodunu nasil ögrenirim

18 Şub 2011
62
0
Samsun
Arkadaslar merhaba.

telefona ait pin kodunu nasil ögrenebilirim ? puk1 ve puk2 kodlarini biliyorum ve bunlari kullanirsam yeni bir pin kodu olusturacak, ama ben mevcut pin kodunu istiyorum.

Mevcut pin kodunu degistirmeyecekse puk koduyla tümlesik kullanilacak özel bir dial code de olabilir.

Veya icat edildiyse eger, sistemde bir önceki pin kodunu gösterebilen bir android app olabilir.

Telefon samsung j7 ve hat vodafone. online self servis kullan diyecek arkadaslar, bu serviste yalnizca puk kodunu gösteriyor, bildigim kadari ile pin kodu yok.

Yorum ve fikirlerinize acigim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.