Piyasanın en iyi RAT araçları neler?

11 Tem 2021
168
51
Kolay kolay bulamazsın derken hocam?

Github sayfasında olan orijinal değil mi?
sana orjinal halının lınkını atayım bıraz sonra

Kolay kolay bulamazsın derken hocam?

Github sayfasında olan orijinal değil mi?
NjRat 0.7d Golden Edition.zip

rar pass : 571

bilgisayarda calışır program virüs totale atıp incelersen virüs çıkar normal olarak rat oluşturuyor çünkü sorun etme sana zarar vermez. iyi forumlar

rufiqcavadov

Katılımcı Üye
21 Eyl 2019
919
140

bilgisayarda calışır program virüs totale atıp incelersen virüs çıkar normal olarak rat oluşturuyor çünkü sorun etme sana zarar vermez. iyi forumlar
Yok biliyorum hocam fakat kafama takılan soru şu ki, ngrok var mesela ben şunu kullanıyorum açıkçası AsyncRAT yazılımını. Bilmek istediğim ngrok burada ne işe yarıyor tamam port oluşturuyor biraz bunları araştırdım. Ya ngrok gibi siteler olmasaydı nasıl oluşturacaktık mesela?

11 Tem 2021
168
51
Yok biliyorum hocam fakat kafama takılan soru şu ki, ngrok var mesela ben şunu kullanıyorum açıkçası AsyncRAT yazılımını. Bilmek istediğim ngrok burada ne işe yarıyor tamam port oluşturuyor biraz bunları araştırdım. Ya ngrok gibi siteler olmasaydı nasıl oluşturacaktık mesela?
Ngrok zararsızdır. Bir nevi tunnel uygulamasıdır. Diyelim ki bir oyun sunucusu kuracaksınız fakat
CGNAT kullandığınızdan dolayı ilgili portları açamıyorsunuz ve oyun kuramıyorsunuz. Ngrok ile bu
problemi çözebiliyorsunuz. Zira gelen istekleri localhostunuza yönlendirip işliyor.
Ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunuyor.

ShelbyNator

Yeni üye
17 Tem 2022
21
9
ne amaçla kullanacağına bağlı trol amacı ise en iyi rat darcometrattır ama çok stabil değildir en stabil rat .net uzantısı ile yazılan ratlardır bunlarında başında njrat gelir çok stabildir. Ayrıca crypterlenmesi en kolay rattır visual studio ile c# bilgin varsa crypterleyebilirsin ancak darcometratı asyncRat nanocore gibi ratları crypterleyemezsin hali hazırda njrat ve darcometrat kullanıyorum njrattan daha çok memnunum kurbanları njrat üzerinden kasıp sonra darcometrata aktarıyorum. port konusundada hiç bir problem yaşamadım njrat ile

bende aynı kanaldan indirmiştim uzun zaman önce :))

Teşekkür ederim. İnceleyeceğim.
asyncRat iyi bir rat programı değil bu arada yeni baktım bu linke eski sürümleri idare ederdi ama yeni sürümlerini beğenmiyorum hiç stabil değil ve sürekli hata veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.