PKaKa kendi polis teşkilatını kurdu

torun1993

Kıdemli Üye
24 Haz 2013
2,302
1
GünahŞehri
bu milleti böyle bölmeye çalışıyorlar işte...kıçını koltuktan kaldır artık tayyip..milliyetçi gençler böyle birşey yapsa faşizm derler..elin pkklısı yapınca normal karışıyo şerefsiz tayyip..

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Abartmayın beyler teşkilat demişler ama topu topu kaç kişi sanki bilmem neyin gençleri bunlar adını değiştirip ben polisim dese ne olcak sanki kontrol yapınca polis mi oluyo sanki biraz gülün bence :D

0xLegendary

Uzman üye
14 Tem 2013
1,402
0
Biz bunlara tepki olarak sokaklara indiğimizde Faşizan oluyoruz.Elin bilmem nesi ülkeyi bölmeye çalışıyor hiç bir şey olmuyor??Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene.

GrseL

Üye
16 May 2013
197
0
İsTanbuL
ya boşverin arkadaşlar pkk yı biz kendi işimize bakalım bırakın onları pkk biter yerine başka bişey gelir yine saldırılar olur yapacak bişey yok adamlar bizim gibi yaşıyolar köylerde bırakın başbakan düşünsün

Bu adamı Banlamanıza Çok Sewındım Cok sacma konular acıyor hemde sacama yorumlar yapıyo oh bee :D

WelcomeMyHell

Uzman üye
12 Tem 2012
1,487
0
Türkiye
delirecem devlet nerde bu aşalık ****** lerin yaptığına bakmıyor niye zaten hep tayyipin cezaevinden cıkıp başa geçmesiyle olmadımı zaten böyle şeyler görünce tepem atıyor bi yerlere saldırasım geliyor bu ne rezillik arkadaş şu ******** lara yüz vermeyin ramazan ramazan fena sövüyorum bu adama

splendor1

Katılımcı Üye
4 Eyl 2008
487
0
Adanalıyık
Bu kadar taviz veren hükümet düşünsün der çıkardım işin içinden bu vatan bizim olmasa. amma bugün amma yarın bir kıvılcama bakar herşey

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.