Pkk iste böyle bitecek

CaLLouS

Kıdemli Üye
30 Ocak 2009
3,025
0
emınım aLparSLan türkeş yaşasaydı sözünde durur Laf degiL icraat yapardı

bitireciginede ınanıorum cünkü Türkiye de pkk tepki veren grupların en basında

üLküCü gencLik geLir...

payLasım ııcın SaoL karDeS

cagri_ts

Uzman üye
23 Tem 2008
1,144
1
Ötüken - Tanrı Dağları
ya ben bahçeli ile bu işin olacağına inanmıyorum.Bahçeli çok çalışmalı yada yerine Türkeş gibi kararlı,sözünün eri,güvenilir ve kürsüde konuşmasını bilen SESİ KISILMAYAN biri lazım.

ANUBIS'

Kıdemli Üye
19 Eyl 2008
4,981
7
ANKARA
paylaışm için tşkler kardeşim bahçeliye gelince gitsede kurtulsak artık düzgün adam diye başımızda duruyo icrat yok adamda lafta hepsi sinirlerim yıpranıyo artık
yorum1.gif

TalesTR

Üye
7 May 2009
75
0
bahçeli mecliste konusuyor abd şöyle abd böyle Sizin Karşıt oldugunuz BaRaK ObAmA geldiğinde hazırol'a geçti, BELKİ 5 dk konuşurum diye, 5DK'da konuştu zaten...

Vassily

Yeni üye
10 May 2009
44
0
Bu sorunu ne mhp ne de türkeş çözebilirdi. Ne Mhp'liyim nede Türkeş'i seviyorum. Bu sorun Askeriyenin ve devletin. Onların hatasından dolayı pkk bu kadar büyüdü. Belki şimdi karşı yorum yazacaksınız aynı görüşte değiliz diye ama olsun :)

TalesTR arkadaşıma da teşekkür ederim, çok doğru söylemiş!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.