PKK neden bitmez?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
PKK bitmez neden PKK nın bitmesi için zengin petrol yataklarının ortadoğuda sonuna kadar sömürülmüş olması ve İngiltere, Amerika, İsrail, Almanya, Fransa bunların şakşakçılarının artık Ortadoğu da sömürülecek bir şey kalmadı kanısına varması gerekir ancak bu tarz ülkeler kesinlikle sömürecek şeyler bulurlar. Hiçbirşey bulamasalar bile en azından insan öldürüp eğlenmek isteyeceklerdir. Bu soru bence pkk neden bitmezden çok terör neden bitmez olmalı. pkk diğerleri gibi batılı ülkelerin taşeron terör örgütleri hiçbir zaman temsil ettiklerini söyledikleri kesimin yararına bir şey yapmazlar hep temsil ettikleri toplumdan insanları öldürürler.Aynı Daeş in Müslümanları öldürmesi gibi El Kaide nin Amerikaya karşı kurulmasına rağmen Amerika dışındaki tüm Müslüman ülkelerde insan öldürmesi gibi. Bu örgütler Avrupanın sopası gibi çıkarlarına uymazsan bu şekilde sopayı kafana geçiriveriyorlar. Çıkarları bitmeyeceği için terör örgütleri bitmezler...

osmansertbasar

Katılımcı Üye
12 Tem 2009
991
1
Son olarak PKK bitmez çünkü trilyonlarca dolarlık bir silah pazarı var. Pkk biterse dünya ülkelerine nasıl silah satacaklar. Pkk ya verecekler silahları o gelecek terör yapacak ardından korunmak için Türkiye silah alacak sonra Irak diyecek ki ya Türkiye silahlanıp duruyor tehlike olarak görecek o da alacak silahı ardından Suriye diyecek ki ulan Türkiye de ırakta silahlandılar büyük tehlike o da hemen silahlanacak. Kelebek etkisi gibi kelebek ormanın dışında kanat çırpacak kanadından çıkan rüzgar ormana gelene kadar kocaman bir hortum olacak. Tüm ülkeler silahlandıktan sonra bu sefer kimde daha gelişmiş silah var muhabbetine gelecek. Sen hep savaşacaksın onlar hep gelişecekler.Bundan dolayı bitmez.pkk olur sonra tkk olur sonra skk olur rkk olur bitmez bu...

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
pkk suan yönetenleri yönetenlerdir o yüzden bitmez zamanında 2000 vakitlerinde durgunlasmış ama bi siyaset adamı girince dahada büyüdü olaylar

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,442
2,054
35
Osmaniye 80
Bu ulkede bir basbakan idam edilmis. Ve idamindan sonra ki 40 yil 50 yili hesapliyamiyan ve bu idamin ulke uzerine nasil karabulutlar getirecegini hesaplamayip dusunmiyenler halen aramizda iken bu teror nasil bitecek kardesim.
Sehit ustune sehit artik haber izlemez oldum ciger yaniyor.

Asker dag ciksa bitanesi sag kalmaz ancak aramizda sinsi insanlar oldukca bitmez bu mucadele lakin bu vatani bolmeyede gucleri yetmez.

Hepimiz sehirlerimizde sokaklarimizda bu ulkenin her bir karis toprandaki bir agacin dalini kiralim yada yaprani kopraralim kan akar kan.
Sehitlerimizin.

Neyse fazla yazmiyim yazdikca canim daha cok sıkılır.

xdebron

Kıdemli Üye
29 Ocak 2015
2,441
1
.
Hah yahu... gençlerden de anlayan varmış.. Bir yerde bir terör örgütü varsa, o örgütün silaha, yemeğe yani paraya ihtiyacı vardır. Parayı bitcoin mine edip kazanamayacaklarından, uyuşturucu satışı ile kazanırlar. Ne yazık ki Afganistan'da da durum aynıdır, Filistin'de de, doğu'da da..

Diyelim mucizevi bir silah bulduk, bütün PKK bugün yokedildi. Cenazeleri bile kalmadı, buhar oldular. Ne olur? Bir yıla kalmaz OJD kurulur. Veya ESR... Alfabede harf mi yok?

Sen o bölgedeki adama, adam gibi çalışıp da televizyonda gördüğü hayatı sağlayabileceği imkanı veremezsen, o herif de uyuşturucu satar.. Eninde sonunda biri bir kılıf uydurur, uyuşturucu karteli bir organizasyona dönüşür orada..

Geçmişte doğunun geçim kaynağı hayvancılıktı. Et Balık Kurumu'na satarlardı hayvanlarını.. Böyle 40 keçisi olana ağa demezlerdi, ciddi bir üretim söz konusu idi.. Kaçakçılık, uyuşturucu gene var mıydı? Vardı ama köyün iti kopuğu yapardı bu işleri, ekseriyeti değil..

Sonra hani ozanın "Bir it vardı tutmuşlar, Marmaris'e atmışlar, oh ne iyi yapmışlar" dediği bir herif var ya, o ve onun gibiler, köylünün elinde zorla aldılar bütün hayvanlarını "bunlar teröriste yardım/yataklık yapıyor" diye.. Et Balık Kurumu ölümün eşiğine geldi. Adamların para kazanacak bir yolları kalmadı...

Zamanında bir ar-ge şirketi kurmuştum. İşler kötü gitti, ortağım dolandırdı beni, ufak bir borçla - 60000 kadar - şirket iflas etti. Beş parasız kaldım. Eve ekmek alacak param kalmadı. O zaman neleri düşündüm? Gaspı, hırsızlığı, dolandırıcılığı.... Evine ekmek, kızına süt alamayan adamda ne gurur kalır, ne ahlak. İş bulmasam yapardım da.. O adamları biraz anlıyorum ondan dolayı. Evladım bir deri bir kemik kalırken televizyonda İstanbul sosyetesinin gece bar bar gezdiğini görünce insan isyan eder, özellikle de devlete suç atmak mümkünken..

PKK bitmez, PKK biterse, rastgele üç harf seçerler o gelir yerine. O adamları doyurun, adam kızının yırtık ayakkabı giymediğini, bebesinin meyve yediğini görsün, o zaman da isyan ederse vurun kellesini. Ama insan fıtrat olarak sosyal bir varlıktır, kurallara uymayı tercih eder. Bundan dolayı da çoğunluk yasal yollara dönecek, kalan azınlık da sivrisinek mahiyetinde kalacaktır.

yine okuduğum en mantılı cevap...

idolum oldun reyiz:RpS_thumbsup::RpS_thumbsup::RpS_thumbsup:

MehmetBey23

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
371
0
Nereye
Bitmesinin Bir Yolu Var Önce Başımızdakiler Birleşmeli Sonra O Malum Partiyi Yok Etmeli Her Yerde Sokağa Çıkma Yasağı Gelmeli Ve Bordo Bereliler,J.Ö.H,Çevik Kuvet ... Gibi Birimler Şehire İndirilmeli Dışarı Çıkanı Çat Vurmalı Zaten iÇERDEN Sayısı Azalsa Azcık İşkence Konumlarını'da Öğreniriz.

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
400 vekil olayını çok yanlış anladınız
anlamak istemiyen 400 vekil diyor
Süloşu gördünüz ülkücüleri tehtit etti öcalanın resmi asılı duvarında .

Dış güçler bir yardım etmese pkk dediğin nedirki
ölen pkk askerlerinde rus alman soylu askerlerde bulunuyormş eğitim veriyolarmış
Para kasalırdan eurolar vb. para birimleri çıkıyormş

Son düzenleme:

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
400 vekil olayını çok yanlış anladınız
anlamak istemiyen 400 vekil diyor
Süloşu gördünüz ülkücüleri tehtit etti öcalanın resmi asılı duvarında .

Dış güçler bir yardım etmese pkk dediğin nedirki
ölen pkk askerlerinde rus alman soylu askerlerde bulunuyormş eğitim veriyolarmış
Para kasalırdan eurolar vb. para birimleri çıkıyormş

İşte uyuşturucu işinden dolayı dış güçler yardım ediyorlar

Vass

Üye
28 Ocak 2015
62
0
Hah yahu... gençlerden de anlayan varmış.. Bir yerde bir terör örgütü varsa, o örgütün silaha, yemeğe yani paraya ihtiyacı vardır. Parayı bitcoin mine edip kazanamayacaklarından, uyuşturucu satışı ile kazanırlar. Ne yazık ki Afganistan'da da durum aynıdır, Filistin'de de, doğu'da da..

Diyelim mucizevi bir silah bulduk, bütün PKK bugün yokedildi. Cenazeleri bile kalmadı, buhar oldular. Ne olur? Bir yıla kalmaz OJD kurulur. Veya ESR... Alfabede harf mi yok?

Sen o bölgedeki adama, adam gibi çalışıp da televizyonda gördüğü hayatı sağlayabileceği imkanı veremezsen, o herif de uyuşturucu satar.. Eninde sonunda biri bir kılıf uydurur, uyuşturucu karteli bir organizasyona dönüşür orada..

Geçmişte doğunun geçim kaynağı hayvancılıktı. Et Balık Kurumu'na satarlardı hayvanlarını.. Böyle 40 keçisi olana ağa demezlerdi, ciddi bir üretim söz konusu idi.. Kaçakçılık, uyuşturucu gene var mıydı? Vardı ama köyün iti kopuğu yapardı bu işleri, ekseriyeti değil..

Sonra hani ozanın "Bir it vardı tutmuşlar, Marmaris'e atmışlar, oh ne iyi yapmışlar" dediği bir herif var ya, o ve onun gibiler, köylünün elinde zorla aldılar bütün hayvanlarını "bunlar teröriste yardım/yataklık yapıyor" diye.. Et Balık Kurumu ölümün eşiğine geldi. Adamların para kazanacak bir yolları kalmadı...

Zamanında bir ar-ge şirketi kurmuştum. İşler kötü gitti, ortağım dolandırdı beni, ufak bir borçla - 60000 kadar - şirket iflas etti. Beş parasız kaldım. Eve ekmek alacak param kalmadı. O zaman neleri düşündüm? Gaspı, hırsızlığı, dolandırıcılığı.... Evine ekmek, kızına süt alamayan adamda ne gurur kalır, ne ahlak. İş bulmasam yapardım da.. O adamları biraz anlıyorum ondan dolayı. Evladım bir deri bir kemik kalırken televizyonda İstanbul sosyetesinin gece bar bar gezdiğini görünce insan isyan eder, özellikle de devlete suç atmak mümkünken..

PKK bitmez, PKK biterse, rastgele üç harf seçerler o gelir yerine. O adamları doyurun, adam kızının yırtık ayakkabı giymediğini, bebesinin meyve yediğini görsün, o zaman da isyan ederse vurun kellesini. Ama insan fıtrat olarak sosyal bir varlıktır, kurallara uymayı tercih eder. Bundan dolayı da çoğunluk yasal yollara dönecek, kalan azınlık da sivrisinek mahiyetinde kalacaktır.

Her cümlesine katılıyorum.Aynı düşüncelerde birini görmek güzel.Ne yazıkki sistem böyle biri yer biri bakar kıyamet ondan kopar dedikleri gibi.Öte yandan PKK nın istenilse bastırılabileceğinide biliyoruz.Haklısınız PKK bitse JKK çıkıcak ama benim ayrıyeten eklemek istediğim birşey var.İnsanları yönetim altında tutmanın en iyi yolu korkudur.Korkutarak istediğin gibi yola sokabilirsin.Ve Terör hep var olucak çünkü gerekli.Aynı korku sistemi eğitimdede kullanılır.Şuan çocuklarınıza ne için okuyorsun derseniz hemen hepsi büyük adam olabilmek için vs gibi cevaplar duyarsınız.Bunun altındaki mantık sokaklara düşme korkusudur.Hepimiz dilencileri,evsizleri görüyoruz illaki değil mi ?Her ne kadar bilmem kaç kişi sokaklardan toplandı iyi yerlere yerleştirildi haberlerini duysanızda bunlar sadece duymanız içindir.Sokaklardakiler her zaman sokakta kalacaklar emin olun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.