pkk polislerimizi şehit etti

soulcalibur

Katılımcı Üye
19 Ara 2009
931
0
Core
Adamlar secimlerde şirin babayı oynadılar . Allah haklıyı da haksızı da görüyor azapgünü geldiğinde kendi yalanlarına sığınamayacaklar .
Benim bir önerim var neden pkk sitelerine saldırmıyoruz ?
THT ailesine güveniyorum böyle bir saldırı planlamasına girilirse ön saftayım

yasin1348

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
856
0
Bizim İşimiz Vatan Hainleri Bunlarda Vatan Hainleri İnş Kısa Zamanda Saldırı Olur Diyorum

Alcestra

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
404
0
Teksas
Adamlar secimlerde şirin babayı oynadılar . Allah haklıyı da haksızı da görüyor azapgünü geldiğinde kendi yalanlarına sığınamayacaklar .

Toplanıp pkk sitelerine saldırmamız bence onları önemsiyoruz tanıyoruz gibi bir hal alır.

Son düzenleme:

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Üst yönetim neye karar verirse ona uygun adım atmamız gerekir. Bu tip şahsiyetsizlerin artık isimlerini duymak değil okuduğum zaman bile tüylerim diken diken oluyor O kadar şehidimizin anası ağlıyor. Yavrusu babasız yetim kalıyor, Yazıklar olsun böyle kalbi olan vatan hainlerine yazıklar olsun!

Alcestra

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
404
0
Teksas
Üst yönetim neye karar verirse ona uygun adım atmamız gerekir. Bu tip şahsiyetsizlerin artık isimlerini duymak değil okuduğum zaman bile tüylerim diken diken oluyor O kadar şehidimizin anası ağlıyor. Yavrusu babasız yetim kalıyor, Yazıklar olsun böyle kalbi olan vatan hainlerine yazıklar olsun!

Çok doğru dedin kardeşim.Artık tutturmuşlar bir devrim kendileri öldürüyor kendileri üzülüyor.Bizim o kadar şehidimiz oldu ve de hala oluyor Allah Islah Etsin bunları.

Wep

Kıdemli Üye
28 Ocak 2015
4,412
8
İstanbul

Yapsak bile ne olur adamların ülkesi yok yine Türk siteyi gibi olur ve şehit ettikleri polise şikayet ederler

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1

F.Gülen isimli şahıs yüzünden hep bunlar oyları hdp ye verdirmeseydi bu ülkede şuan bunlar olmıcaktı git mhp ye verdir niye hdp tmm akp ye düşmansın anladık ama niye hdp??
Akp liyim ama şuan mhp hdp ile koailisyon yapmadı iyiki Chp ye kalsa iktidar olmak için ülkeyi batırıcak . töbe töbe Hani milliyetçilik chp?

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Beyler kendinize geliniz. Siyasetin bu konuda yakından uzaktan alakası yoktur . Vatanımız şehit vermiştir . hangi siyasi parti ne durumda olursa olsun terör bitmedi ve böyle lanet olasıca olaylar oluyor . Lütfen Bu konuya siyaset katmayında nasıl çözümleyebiliriz nasıl bitirebiliriz bunu düşünelim

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Beyler kendinize geliniz. Siyasetin bu konuda yakından uzaktan alakası yoktur . Vatanımız şehit vermiştir . hangi siyasi parti ne durumda olursa olsun terör bitmedi ve böyle lanet olasıca olaylar oluyor . Lütfen Bu konuya siyaset katmayında nasıl çözümleyebiliriz nasıl bitirebiliriz bunu düşünelim

Çözüm süreci durduğu için diye yaptıklarını sölüyolar.
Hdp açıklama yaptı çözüm süreci sürseydi pkk ya silah bırakma tarihi vericektik dedi .

Alcestra

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
404
0
Teksas
Arkadaşlar Sorun şu anda Akp-Mhp-Chp(Milletini seven) arasında olmamalı sorun şu anda Türk Milleti-Ülkemizi Bölmeye çalışan hainler arasında olmalıdır.

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Çözüm süreci durduğu için diye yaptıklarını sölüyolar.
Hdp açıklama yaptı çözüm süreci sürseydi pkk ya silah bırakma tarihi vericektik dedi .

Sen hangi kimin açıklamasını nelere inanıyorsun acaba . Bunu yapan mahluklar patlamanın intikamı olarak yaptıklarını söylediler . Bilginin her türlüsü güzeldir ancak her türlü bilgiye inanmayınız

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Sen hangi kimin açıklamasını nelere inanıyorsun acaba . Bunu yapan mahluklar patlamanın intikamı olarak yaptıklarını söylediler . Bilginin her türlüsü güzeldir ancak her türlü bilgiye inanmayınız

Sonuçta 2 açıklama yapıldı 2 açıklamada doğru gözüküyor.Neyse bitsin konuşma akşam akşam zaten şehitlerimiz üzülürken onları meclise sokanları kınıyorum inşallah erken seçim olur meclise giremezler

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Sonuçta 2 açıklama yapıldı 2 açıklamada doğru gözüküyor.Neyse bitsin konuşma akşam akşam zaten şehitlerimiz üzülürken onları meclise sokanları kınıyorum inşallah erken seçim olur meclise giremezler

Meclise girmeden önce biz şehit vermiyormuyduk . Çözüm olarak bunu mu düşünüyorsun . Tabiki meclise girmemeliler kesinlikle . Ama öncesi sonrası o su busu hiç farketmiyor . Bu terör bitmiyor .
Bitirmemiz ve bir çözüm bulmamız lazım.

Alcestra

Katılımcı Üye
17 Nis 2015
404
0
Teksas
Meclise girmeden önce biz şehit vermiyormuyduk . Çözüm olarak bunu mu düşünüyorsun . Tabiki meclise girmemeliler kesinlikle . Ama öncesi sonrası o su busu hiç farketmiyor . Bu terör bitmiyor .

Bitmiyor ki kardeşim baksana sürekli yetişiyor içlerinden napsınlar soykırımmı yapsınlar.Kürtlerden çıktığı yetmiyomuş gibi Türklerden de çıkıyor terörist.

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Meslekte acemi olan abilerimizi böyle kritik noktalara veriyorlar . Tamam orası neyse de . Bu 2 abimiz normal evlerde kalıyormuş neden lojmanlarda kalmıyorlar. Tamam kaderin önüne geçilmez ama güvenlik zafiyetleri de gözden geçirilmeli

rucuer2000

Uzman üye
8 Ocak 2013
1,874
1
Şimdi silah sıkamıyoruz ama onlara çözüm süreci diye fark o.(Polisimiz şehirlerde operasyonlar yapıyor tabiki )
Terör inşallah biticek
Sınıra bordobereliler yerleştirildi hadi inşallah hükümet başladı
İstanbulda bomba bulundu.
Kocaelide bayramı kana bulucaklardı
Polis merkezine ateş açtılar
Doğuda polise ateş açtılar.
İnşallah bu ülkeden atıcaz bunları.
Allah Devletimize Milletimize Yardım Etsin Askerlerimize Yardım Etsin .
Şuan Isparta eğirdirdeyim burda komando okulu var eğitim yaptıkları 1yeri gördm muhteşem bişeydi.Askerlerimize güveniyorum .Türk Ordusu inşallah Bu 2yüzlüleri silicek bu topraklardan.
Bu arada arkadaşlar kürtlere karşı ön yargılı olanlarda var kürtlerden bu ülkeyi çok sevenlerde var dikkat edelim onları kaybetmeyelim çok kardeşimiz var bu ülkenin yararına onlardan.Zaten bu ülkeyi yıkmak istiyenlerin çoğu ne kürt deil.Kürtlerin çoğu istese zaten ilk gün ülke bölünür gibime geliyor.
Hayırlı Akşamlar Herkeze

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Şimdi silah sıkamıyoruz ama onlara çözüm süreci diye fark o.(Polisimiz şehirlerde operasyonlar yapıyor tabiki )
Terör inşallah biticek
Sınıra bordobereliler yerleştirildi hadi inşallah hükümet başladı
İstanbulda bomba bulundu.
Kocaelide bayramı kana bulucaklardı
Polis merkezine ateş açtılar
Doğuda polise ateş açtılar.
İnşallah bu ülkeden atıcaz bunları.
Allah Devletimize Milletimize Yardım Etsin Askerlerimize Yardım Etsin .
Şuan Isparta eğirdirdeyim burda komando okulu var eğitim yaptıkları 1yeri gördm muhteşem bişeydi.Askerlerimize güveniyorum .Türk Ordusu inşallah Bu 2yüzlüleri silicek bu topraklardan.
Bu arada arkadaşlar kürtlere karşı ön yargılı olanlarda var kürtlerden bu ülkeyi çok sevenlerde var dikkat edelim onları kaybetmeyelim çok kardeşimiz var bu ülkenin yararına onlardan.Zaten bu ülkeyi yıkmak istiyenlerin çoğu ne kürt deil.Kürtlerin çoğu istese zaten ilk gün ülke bölünür gibime geliyor.
Hayırlı Akşamlar Herkeze

Kardeşim o konu hakkında yorum yapmak isterdim ama siyaset olarak algılanacağı için hiç girmiyorum bununda güzel bir açıklaması varda burada paylaşmıyım tadımız kaçmasın . iyi forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.