Pkk Serverİ Defaced

jungeking

Yeni üye
23 Eki 2007
1
0
Takmayin kardesler Bunlariyazanlarin hepside cakal dagdaki deliklerdeyasayan sürüngenler sagolsun Mehmetcik bucakallari cok güzelbirsekilde deliklerindencikariyor kendilerini birseysaniyorlar iki bomba atmayla masum halka kalleslikle bengec bir haftasonra onlari pis leslerini bütün onlarin yandaslarive tünya izleyecek Türklerin Türk ulusunun nekadar güclü oldugunu ( KARDES EGER BUMESAJI O NLARISITESINEDE YOLLARSAN MEMNUN OLURUM

asusF3F

Yeni üye
22 Eki 2007
1
0
Helal OLsun...

helal olsun sizlere. Her alanda böyle karşılık vermeliyizki o şerefsizlerin bu dunyada yapacak birşeyleri kalmamalı.
...
Eğer Bu işten anlasam yardımcı olmak isterdim.

Yeter ki bu şahsiyetsizlere bu dünyada yerleri olmadıgını gosterin.

Egzodya91

Yeni üye
21 Eki 2007
4
0
Emeği geçen herkeze teşekkür ederim bu sitedeki hackların kalitesi zaten ortada o yüzden hiç şaşırmadım

MaDMaxiBo

Yeni üye
22 Eki 2007
5
0
bu siteleri hackleyen arkadaşlardan Allah razı olsun...biz yapabilsek elimizden geleni yapardık...ama daha yeniyiz...inş ilerde bu işleri devralırız :diablo

Moderatör tarafında düzenlendi:

RæP LoRDu

Katılımcı Üye
18 Tem 2007
717
4
HipHopLand
eLinize koLunuza SağLık ArkadaşLar Burda oLduğum İçin çok mutluyum İcraatlerinizi Gördükdükçe Bu Sevinç Katlanıyor
İnannın Şırnaktaki Asker Yakınlarıma Söz vermiştim ArkadaşLar Halledecek Diye :) Sözümü Tuturdunuz. saoLun arkadaşLar İnşaLlah DiğerLerinin Akıbeti BöyLe oLur

sezobb

Yeni üye
1 Tem 2007
7
0
allah sizden razı olsun arkadaşlar.emin olun bu da çok kutsal bir görev..herkes kendi uzmanlık alanıyla müdahele etmeli bu şerefsizlere...helal olsun sizlere ve destekleyen herkese...

EYLÜL80

Yeni üye
23 Eki 2007
9
0
Allah razı olsun mücadele sadece dağda olmuyo onları bütün platformlardan kaldırmak gerekir..asılları bile belli olmayan hainlerin hiç bi yerde söz hakkı olmamalıdır.. Haklı mücadelenizde başarılar diliyorum...(Bİ DE BU SİTELERİN VE SİZİN İSMİNİZİ BU BAŞLIK ALTINDA BAŞKA Bİ SİTEDE YAYINLAYABİLİRMİYİM bunu herkesin öğrenmesini istiyorum)

shadowman1

Yeni üye
30 Eyl 2007
5
0
helal olsun size kardeşlerim bu vatan sahpsiz değil anlasın çakallar askerimiz dağda onların icabına bakarken bizmde elimizden geldiği kadar destk olmamız erekiyor tabiki bu sanal olsa bile o şerefsizleri her ortamda yok etmemiz gerekiyor bu bir vatan borcudur emeğinize sağlık sağolun arkadaşlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.