Pkk sitelerinin gerçek ip adresleri

Recepakcareis

Uzman üye
5 Nis 2016
1,884
1
TURKİYE
The Official Website Of The Peop 46.166.160.169

http://ypgrojava.com/ 46.166.160.152

Kürt halkı ve Kürdistan ülkesi için - Nerinaazad 178.159.0.99

CLOUDFLARE Koruması Olsa Bile Bu İp Adreslerine Saldırırsanız Site Çöker.!

CloudFlare Bypass ederseniz gerçek ip adresine ulaşabilirsiniz youtubede videolar vardır.

Anonymous Doser Programını kullanabilirsiniz site normal ip adresine 10 saat saldırsan bile etki etmez gerçek ip adreslerini yanlarına yazdım cakalların 30 saniyede cloudflare down olur deneyin görün ama yandaki ip adreslerine vurun gitsin.

Son düzenleme:

Ath

Uzman üye
29 Nis 2016
1,016
0
Saldırdığınız programların saldırı şekilleri yani kullandıkları yöntemler engellenebilir yöntemler.
Siteler bu saldırıları algıladığı zaman sizin siteye erişiminize engel koyuyor.
"Down" olduğunu sandığınız siteler, aslında sizin erişiminize engel koymuş olabilir.
Bunun kontrolü için tor browserdan sitenin durumunu kontrol edebilirsiniz.

miay699

Üye
21 Ocak 2011
143
0
Down oldu bende doser ve tarayıcıda down gösteriyor büyük ihtimal sizde cloudflare sayfası çıkar...
2.ip adresine vuruyorum ancak pek işe yaramıyor...

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
Yeni Gördüm Şimdi Dedicated İle Saldıracağım Arkadaşlar Merak Etmeyin

TheQuesz

Uzman üye
12 Mar 2016
1,769
2
God Mount
Site Yavas Ve En Üstte Söyle Br Hata Var :

Kod:
This page (http://www.nerinaazad.com/) is currently offline. However, because the site uses CloudFlare's Always Online™ technology you can continue to surf a snapshot of the site. We will keep checking in the background and, as soon as the site comes back, you will automatically be served the live version. Always Online™ is powered by CloudFlare | Hide this Alert

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
bak site yavaş ama ona bir şey diyemem elinize sağlık belki sizin gibi kaç kişi saldırıyordur :D

Recepakcareis

Uzman üye
5 Nis 2016
1,884
1
TURKİYE
bak site yavaş ama ona bir şey diyemem elinize sağlık belki sizin gibi kaç kişi saldırıyordur :D

Kardeş slowloris ile istersen 50 kişi saldır siteyi ancak yavaşlatırsın önemli olan sitenin koruması olan ip adresidir ben tek başımada cloudflare güvenlik duvarını aştım zaten başlıkta gerçek ip adresini paylaştım sitede bir habere gir site ofline yazıyor görüyorsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.