Pkk sitelerinin gerçek ip adresleri

Whiteht

Uzman üye
4 Haz 2015
1,346
1
C:/
Kardeş slowloris ile istersen 50 kişi saldır siteyi ancak yavaşlatırsın önemli olan sitenin koruması olan ip adresidir ben tek başımada cloudflare güvenlik duvarını aştım zaten başlıkta gerçek ip adresini paylaştım sitede bir habere gir site ofline yazıyor görüyorsun

eyw eline sağlık ne diyim .

Z3R0D4Y

Katılımcı Üye
25 Eki 2015
447
0
http://www.hezenparastin.org/ #TakeDown

VaZApP.png

Saldırı Anı

Xkny2j.png

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Sadece İp adresi atmasan çok iyi olabilirdi bu ip adreslerine nasıl eriştiğini anlatsan konun daha çok ilgi görüp daha çok kişinin işine yarayabilirdi.

miay699

Üye
21 Ocak 2011
143
0
Arkadaşlar konuyu ilk gördüğümden beri saldırıyorum sonunda 3.siteyi downladık tamamen down ...

Son düzenleme:

miay699

Üye
21 Ocak 2011
143
0
Ben diğerlerinede saldıracağım ancak 2.sitenin ip adresi yanlış onu bypass edip buraya atarım...
ip adresi;104.28.20.111 - ben bir kaç kez down yaptım sizde doserlerseniz rahatça full down yaparız...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.