PKK Ya HAYKIR!

BEDROS06

Üye
3 Tem 2015
75
0
Ankara
Reıs Bu terorizm işi çok sıkıntılı her yerdeler Suriye kolu ypg Türkiye kolu pkk yani tukenmek bilmiyorlar ne zaman asıl TÜRK ler meydana çıkacak kendilerini gosterecekler o zaman bakın nasıl Çil Yavrusu gibi kaçıyorlar

01classique06

Uzman üye
1 Şub 2015
1,302
0
Ben genele bakarım pkk nın genelı sonuçta kürt bu kürtlerin bizlere ne faydaları var sürekli birşeyler istiyorlar adamlar meclise kadar gidiler pezevenkler kürdistanı kuramadı ya hani bide haritada türkiyeyi bölüp batıyı kürdistan yapıyolar gıcık oluyorum ya gebertın ya şunları daha fazla çoğalmasınlar

Wolkie42

Yeni üye
4 Haz 2015
44
0
PKK dediginiz nedirki bir avuc capulcu sürüsü abartildigi kadar güçlü bir örgüt değil ama devletimiz bitirmiyor yani bitiremiyor değil ama arkada amerika olunca yapacak bişey yok deyip geri duruyor bukadar asker boşa sehit oluyor pkk nin amacina gelirsek neymiş kurdistanmis gülüyüm bari ne kurdistani adamlar sözde devlet kuracaklar kolaymi öyle hadiyince devlet kurmak girip nir arastirsinlar tarihte cingenelerin bile devleti olmuş kurtlerin olmamış neden acaba bi dusunmek lazım bu arada ırkçılık yapmak istemem ama zaten biz TÜRK hack teamiz dediğim gibi devlet kurmak kolay değil şimdi sorsaniz **** lere kurdistan kurulsa ne yapacaksın diye dediği şu türkiyede kalmaya devam ederim yokcanim başka bukavele denen bisey yok sanki ne zaman yeni bir devlet kurulsa diger ülkelerle mukavele yapar yani kendi vatandaslarini alir onlarin vatandaslarini postalar durum aynen boyle olacak ama atalarin bir sozu vardir dunyanin en zor isi cahile laf anlatmaktir ağızları acildsa canakkalede dedelerimiz beraber savasti derler alalahalla o zaman savastan kaçıp bos kalmis topraklari kendi üstüne geciren aga olan benim dedemmiydi ozaman neden tüm agalar doğuda bir dusunmek lazım simdişimdi diyenlet bunlarin kaplsri belli saldirsak bir gecede aliriz diye söylendiği kadar kolay değil yani güç bakimindan kolay ama siyasi açıdan güç mesela almayadan aldigimiz her tanka sozlesme imzaliyoruz pkk ya karsi kullanmayacaz diye bunlari bilen yok bizim heronlarin goruntulerini ayni anda israil pkk ya izletiyo bunlari bilen yok velasil kelam başa baba bir yigit (burda siyaset kastim yoktur) amerikaya sırt cevirecek biri cikmassa daha çok asker polis şehit olur daha nice analar uzulur ayni andan kansiz cahiller sevinir.Pkk madem bukar güçlü kobanide isit ebe****** ken neden karsi koyamadiniz karı gibi kactiniz neden pesmergenin ****nu yaladiniz allah isite vatan hainlerinin kökünü kaziyana denk güç versin

Ihanetin bedeli ölüdür ----
Hayali kurdistan olanin mekani kabristan olur ---

HexSuPRaa

Kıdemli Üye
19 Tem 2012
2,116
0
Exploit
Türkün türkden başka dostu yok ztn K*rtlerdende iyi insanlar cıkabilir ama coğu hdp ye oy veren millet o yüzden türkün türkden başka dostu yok valla biz 3 kıtayı fethettik Türkiyenin onlar sadece %10 kürdistan hayalleriyle yaşıyorlar sadece

14 Nis 2012
242
0
Komutanim Cok Guzel bir sekilde cevap verdiniz ALLAH RAZI OLSUN bakin ArkadasLAr PKK Kurt degildir Abdullah ocalanin gercek Adi AGOP ARTINYAN Ve apo kurt degil Tek kelime Kurtce bilmiyor Arastirin !

BerQueen

Uzman üye
16 Tem 2014
1,606
0
Karaköy
Türk - Kürt kardeştir. Anlayın şunu arkadaşım. Ben Türküm. Kürtlere edilen hakareti kendi ırkıma edilmiş gibi hissediyorum. Yapmayın şunu Allah aşkına ! Tamam pkk denen pislik terörist. Yanlış anlamayın asla onu savunmaya yönelik bir teşebbüsüm yok. Sadece bu köpeklerin kürtlerin adını lekelemesini istemiyorum . Benim nice kürt arkadaşım var . Hepside öcalana aklınızın eremeyeceği şekilde sövüyor. Hepsi ondan nefret ediyor. Anlayın şunu artık !

satanistbitch

Yeni üye
4 Tem 2015
6
0
yorumda kürtlere sövenlerin %95 i samanyolu ve yandaş medya hikayelleriyle donatılarak gelmiş, türk kürt kardeştir buna karşı çıkan Kalleştir,
demek istediğim insan birazda kendi haline bakmalı, Burda yapılan Vatanı korumak değil Lekelemektir küfür etmekle sadece Lekelersiniz,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.