Çözüldü Play Store ebeveyn ayarını nasıl kaldırabilirim?

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Tablet aldım iş için.
Yeni bir hesap kurdum işte ebeveyn şeysi felan kurdu google playe.
Bende google playden bazı uygulamalara giriş yapmaya çalışıyorum yok google play izin vermiyor şu ebeveyn şeysinden dolayı.
Bide asıl epostama bağladım.
Şimdi hesapta değiştiremiyorum ebeveyn şeysinide silemiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Tablet aldım iş için.
Yeni bir hesap kurdum işte ebeveyn şeysi felan kurdu google playe.
Bende google playden bazı uygulamalara giriş yapmaya çalışıyorum yok google play izin vermiyor şu ebeveyn şeysinden dolayı.
Bide asıl epostama bağladım.
Şimdi hesapta değiştiremiyorum ebeveyn şeysinide silemiyorum

Merhaba değerli üye, bu videoya göz atabilirsin.

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=RIJRjvXvPIc"]https://www.youtube.com/watch?v=RIJRjvXvPIc[/ame]

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
247
İstanbul
1- Çocuğunuzun hesabını, oturum açtığı Android ve Chrome OS cihazlardan kaldırın.
Önemli: Çocuğunuzun hesabını Android veya Chrome OS cihazından kaldırmadan silerseniz cihaz kilitlenir ve fabrika ayarlarına sıfırlanması gerekir.
Çocuğunuz herhangi bir Android veya Chrome OS cihazda oturum açmış durumda değilse 2. adıma geçin.
2-Cihazınızda Family Link uygulamasını Family Link açın.
3-Çocuğunuzu seçin.
4-Ayarları yönet ardından Hesap bilgileri ardından Hesabı sil'e dokunun.
5-Çocuğunuzun hesabını silme işlemini tamamlamak için ekrandaki talimatları uygulayın.
İpucu: Çocuğunuzun hesabını bir web tarayıcısında families.google.com adresine giderek de silebilirsiniz:

1-Ebeveyn Google Hesabınızda oturum açın.
2-Çocuğunuzu seçin.
3-Ebeveyn ayarları ardından Diğer'i tıklayın.
4-Soldaki menüde Hesap bilgileri'ni seçin.
5-Hesabı ve Verileri Sil'i seçin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.