Play Store Gibi Site Kurup AndroRat Trojen Yedirme

TaneR591

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
294
0
⭐Apk İndirme Sitesi Kurup İçindeki Apklara Trojan Koymak !⭐

Selam THT,
Bugün ücretsiz bir şekilde bir site kurup bu siteye "AppMarket" adlı php scrpti kuruyoruz ve marketize bizim hazırlamış olduğumuz AndroRat ile yaptığımız trojanı koyuyoruz kısaca bunları yapacağız hadi anlatıma geçelim.

1)Apk Store Temasını İnidirin LİNK (Kendi blogspotum siteyi ben türkçeye çevirdim sitede bana ait.)

2)Sitenizi açmak için "infinityfree.net" sitesine girip açabilirsiniz (başka firmalarda olur)

3)
Kurduğunuz siteye indirdiğiz Apk Store temasını upload ediniz

4)Daha sonra AndroRat Programından herhangi bir apk oyun veya uygulamayı trojana çevirin bilmeyenler varsa LİNK
(sadece AndroRat gerekmez DroidJack programıylada yapabilirsiniz)

5)Trojanlı uygulamamızı siteye ekliyoruz nasıl derseniz her uygulamanın html dosyası scriptteki "/detail" klasöründe mevcuttur oradan eklersiniz ben kendi trojanı mı siteye ekledim deneme olarak bakabilirsiniz = LİNK (Temple Run Oyunu Vardır Ama İçinde Troajnda var)

Scriptten Görüntüler

6JVjrv.png

Son düzenleme:

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Selam THT,
Bugün ücretsiz bir şekilde bir site kurup bu siteye "AppMarket" adlı php scrpti kuruyoruz ve marketize bizim hazırlamış olduğumuz AndroRat ile yaptığımız trojanı koyuyoruz kısaca bunları yapacağız hadi anlatıma geçelim.

1)AppMarket Temasını İnidirin LİNK

2)Sitenizi açmak için "infinityfree.net" sitesine girip açabilirsiniz (başka firmalarda olur)

3)

Konu eksik sanırım. Editleyin lütfen.

'TÜRKÇÜ

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
2,059
2
Elinize sağlık ancak

Bu siteye ulaşılamıyor
nfinityfree.net ana makinesinin sunucu IP adresi bulunamadı.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,791
3,737
23
Ankara
Selam THT,

1)AppMarket Temasını İnidirin LİNK

3)
Kurduğunuz siteye indirdiğiz AppMarket temasını upload ediniz

4)Daha sonra AndroRat Programından herhangi bir apk oyun veya uygulamayı trojana çevirin bilmeyenler varsa LİNK
(sadece AndroRat gerekmez DroidJack programıylada yapabilirsiniz)
5)

5 e 10 saniye bakınca direk trojan yiyorsunuz

TaneR591

Katılımcı Üye
28 Haz 2016
294
0
Sadece 1 Program İçin İndir degilde Otomatik yükle yapabilirmiyiz .

Otomatik derken tüm apk uygulama ve oyunların içine mi koyasak diyosun öyle diyorsan biraz uğraşırsın yada tüm indir yerine trojan bağlantısını atarsın ama indirselerde peh aktif olmazlar uygulamada ve silerler bu yüzden gerçekten o uygulama veya oyunun içine trojanı yerleştirmen gerek yani otomatik olayı biraz zor açıkçası :/

Bayaa zombi geliyo şuan teşekkür ederim

Önemli değil saol :)

29 Tem 2008
66
0

Otomatik derken tüm apk uygulama ve oyunların içine mi koyasak diyosun öyle diyorsan biraz uğraşırsın yada tüm indir yerine trojan bağlantısını atarsın ama indirselerde peh aktif olmazlar uygulamada ve silerler bu yüzden gerçekten o uygulama veya oyunun içine trojanı yerleştirmen gerek yani otomatik olayı biraz zor açıkçası :/

güzel teknik yalnız direk androrat serverini atmak mantıklı olmaz. gerçek bir uygulama binder etmek daha iyi olur. bu yapilabiliyor mu ??

ayrica andorat a kurban kasilip neler yapilabilir ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.