Playstation 3'de film izlemek

JustPerson

Üye
14 Mar 2017
67
0
Merhabalar benim bilgisayarım üniversitemin olduğu şehirde ve playstationdan film izlemeye çalışıyorum. Filmleri telefona indirip Youtube'a gizli şekilde atmak gibi bir yol buldum ancak belli filmlerde telif filmin orijinal sesini getirdi yani dublajlı izleyemiyorum. Browserda da film siteleri açılmıyor. Ps3 de nasıl film izlerim yardımcı olabilecek var mı ? Bilgisayarımın yanımda olmadığını ve usb belleğimi de telefona otg ile bağlayamadığımı hatırlatayım.

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
116
KARA TOPRAK
Merhabalar benim bilgisayarım üniversitemin olduğu şehirde ve playstationdan film izlemeye çalışıyorum. Filmleri telefona indirip Youtube'a gizli şekilde atmak gibi bir yol buldum ancak belli filmlerde telif filmin orijinal sesini getirdi yani dublajlı izleyemiyorum. Browserda da film siteleri açılmıyor. Ps3 de nasıl film izlerim yardımcı olabilecek var mı ? Bilgisayarımın yanımda olmadığını ve usb belleğimi de telefona otg ile bağlayamadığımı hatırlatayım.
Öncelikle merhabalar. Ne kadar işe yarar bilemiyorum ama videoyu Büyük ekrandan açabiliyorsanız açmanızı, ardından dublajın olduğu cihazı da size yakın veya ekrana yakın yere koyarak, her iki cihazda videoları Aynı anda çalıştırmanızı öneririm. Büyük ekranın olduğu cihazdan sesi kapatırsanız, siz hem büyük ekrandan izlemiş olursunuz hem de. Tabii büyük ekranlı cihazınız yok gibi. Peki bir komşunuz yok mu rica edebileceğiniz? :D O da yoksa aklıma şu anlık başka bir şey gelmemektedir. Peki ya telefonunuzdan izleseniz olmuyor mu? Sadece nelerin yapılabilir veya yapılamayabilir olduğunu öğrenmeye çalışıyorum. İyi forumlar dilerim.

JustPerson

Üye
14 Mar 2017
67
0
Öncelikle merhabalar. Ne kadar işe yarar bilemiyorum ama videoyu Büyük ekrandan açabiliyorsanız açmanızı, ardından dublajın olduğu cihazı da size yakın veya ekrana yakın yere koyarak, her iki cihazda videoları Aynı anda çalıştırmanızı öneririm. Büyük ekranın olduğu cihazdan sesi kapatırsanız, siz hem büyük ekrandan izlemiş olursunuz hem de. Tabii büyük ekranlı cihazınız yok gibi. Peki bir komşunuz yok mu rica edebileceğiniz? :D O da yoksa aklıma şu anlık başka bir şey gelmemektedir. Peki ya telefonunuzdan izleseniz olmuyor mu? Sadece nelerin yapılabilir veya yapılamayabilir olduğunu öğrenmeye çalışıyorum. İyi forumlar dilerim.
Son çare öyle yapcam galiba :D playstation televizyona bağlı ve aileme açıyorum filmleri, telefonu hoparlöre bağlayıp dublaj sesini hoparlörden vercem ne kadar kaliteli olursa artık :D

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
116
KARA TOPRAK
Son çare öyle yapcam galiba :D playstation televizyona bağlı ve aileme açıyorum filmleri, telefonu hoparlöre bağlayıp dublaj sesini hoparlörden vercem ne kadar kaliteli olursa artık :D
Daha kalitelisi var mı bilmiyorum :D Ya bilginiz artacak bağlamaya çalışırken ya da Ailecek yabancı diliniz gelişecek 😀, Şaka bir yana güzel olur. İyi eğlenceler size.

Son düzenleme:

Kodomarso

Uzman üye
3 Tem 2020
1,041
797
Macintosh
Merhaba 2008 - 2009 yılları playstation network ile izleme olayı vardı. O zamanlar ülkemizde yoktu bu özellik ama şuan belki gelmiş olabilir. Playstation Network üzerinde izlemeyi deneyebilirsiniz oluyorsa tabi. Umarım işinize yarar. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.