Pnd.tl bot kuruluyor mu ?

HzRagnar

Üye
2 Şub 2019
56
0
ANGARA
PND.TL adlı sitede bot kurmak istiyorum sizde yapabilirmiyim (macro recorder mevcut) ip ban yiyince otomatik değiştiren vpn varmıdır ?

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
PND.TL adlı sitede bot kurmak istiyorum sizde yapabilirmiyim (macro recorder mevcut) ip ban yiyince otomatik değiştiren vpn varmıdır ?

Maalesef, sizin istediğiniz site dahil çoğu link kısaltma sitelerinde bot yasaklanmıştır. Sizin kısalttığınız linkte ani veya anormal bir şekilde tıklanma veya gösterim olursa hemen banlanırsınız. Ayrıca çoğu site Captcha kullanıyor!

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,407
Merhaba artık bot link kısaltma sitelerinde yasak hadi sistem algılamadı diyelim parayı öderken 3 4 defa kontrol ediliyor sen düşün

zarrokk

Üye
8 Haz 2019
75
0
Proxy olmalı bunun için ve proxyler link kısaltma sitelerince tespit edilmemiş olmalı zaten şuan nette geçen çoğu proxy ban listesinde link sitelerinde.Ben botu python ile yazdım çok az geliyordu sağlam proxy olmadığından.Ama para geliyordu fakat asıl sorun şu 10k gösterim var 100 tık var ve bu 10 k tıktaki proxyler ban listesindeki proxyler.Bu yüzden ödeme yapmazlar.Ben bunu da aştım ama proxy çekmek için ayrı bir tool yazdım.Ve şuan para geliyor acaba farkederler mi diye düşünüyorum farkedilmezse ödemeyi alıcam galiba.Onların kafalarındaki bin tilki benim kafamdaki 1 tilkiyle başa çıkamaz.

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
320
Türkiye
Merhabalar. Pnd.tl ve diğer link kısaltma hizmetleri, botu yapmalarını engellemek adına reCAPTCHA gibi önlemler alıyorlar. Eskisi gibi olmuyor artık sistem çok kolay bir şekilde algılayabiliyor botları. Bulsanızda tavsiye etmem açıkcası. Çünkü sistemler sürekli kontrol ediliyor, bir açık bıraktığınız takdirde zaten ödeme alamıyorsunuz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.