Pokemon GO Sohbet & Yardımlaşma

Cshoner

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,202
0
TURKIYE
Oyunu birde googleplaydan resmi olarak indirebilsek güzel olacak. Benim Asıl sorum şu şimdi herkez apk'dan indirip oynuyor resmi olarak çıkınca herkez marketten indirmeye başlayacak emekler boşa gitmeyecekmi yani sıfırlanma gibi bir durumu yokmu ?

Fatih 6134

Katılımcı Üye
26 Haz 2015
329
0
oyuna ilk kayıt olurken google+ hesabını bağlıyorsun o yüzden hesaplar gitmeyecek

H2ck1r

Uzman üye
10 Ara 2015
1,195
3
Arkadaşlar Ben Oyunu Telefonuma(T40) APK'yı Kurmaya Çalışınca "Paket Ayrıştırılması Sırasında Hata Oluştu" Diye Bir Hata Veriyor. Tablete Sorunsuz Kuruldu Fakat Karakter Oluşturma Ekranında(Evet Yaratma Değil; Yaratmak Allah'a Mahsustur :) ) Tik İşaretine Basıyorum, OK'a Basıyorum. Fakat Sonra Bir Öyle Yer Daha Geliyor; Yine OK'a Basıyorum. Fakat OK'a Bastıktan 1-2 Saniye Sonra Pokemon GO Durduruldu Hatası Alıyorum Nedeni Nedir ?

2nokta

Yaşayan Forum Efsanesi
28 Şub 2013
16,689
16

Ben kurdum oynuyorum.Normalde hiç oyun oynamam o kadar överler filan ama pokemon başka :O
Kasma v.s hiç bir şey yok.Oyun ise güzel şimdilik başlardayım.Bi tane charmander yakaladım :trl
Telefon :sony xperia t2 ultra .. Kullananlar rahatlıkla kurabilir.

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Arkadaşlar Ben Oyunu Telefonuma(T40) APK'yı Kurmaya Çalışınca "Paket Ayrıştırılması Sırasında Hata Oluştu" Diye Bir Hata Veriyor. Tablete Sorunsuz Kuruldu Fakat Karakter Oluşturma Ekranında(Evet Yaratma Değil; Yaratmak Allah'a Mahsustur :) ) Tik İşaretine Basıyorum, OK'a Basıyorum. Fakat Sonra Bir Öyle Yer Daha Geliyor; Yine OK'a Basıyorum. Fakat OK'a Bastıktan 1-2 Saniye Sonra Pokemon GO Durduruldu Hatası Alıyorum Nedeni Nedir ?

Telefonunun android i kaç ? en az 4.4 olması gerekiyor bende de aynı hatayı verdi yeni telefon alıcam sırf bu yüzden :D

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
4.4.2 Android Sürümüm. Telefonum ROOT'lu, Boş Alan Ve SD Kart da Var.

Dostum bilemedim o zaman bende kendi telefonumda açamadım başkasından oynadım az önce
telefonun işlemcisi intel se o yüzden de olabilir root lu olmasının etkileyip etkilemediğini tam olarak bilmiyorum

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
Oyunu oynayacak arkadaşlara benden tavsiye tür avantajlarını öğrensinler

Pokemon'la ilgili her türlü sorunuzu cevaplarim bu gönderi altında :)

SiDen

Uzman üye
23 Mar 2015
1,048
0
istanbul
ben oyundan bisey anlamadim charmender-paras-2 de caterpie yakaladim yarim saatte e nolcak simdi bunlar amac ne oyunda :D

SeNSe!

Katılımcı Üye
1 Kas 2011
869
0
root@
ben oyundan bisey anlamadim charmender-paras-2 de caterpie yakaladim yarim saatte e nolcak simdi bunlar amac ne oyunda :D

Kısaca özet geceyim;

Yakaladigin Pokemonlari transfer ederek o Pokemon'un candysini kazaniyosun oda Pokemonu evrlmlestirmeye yariyor

Bide cp olayı var o ne kadar yüksekse Pokemon un gücü de o kadar yüksektir

Bide Pokemon egg PokeStop olayları var onlarida arastor anlamazsan yardımcı olurum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.