pokemongo hakkında

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
Merhabalar arkadaşlar. Pokemongo oynayalı 2 gün oluyor. Az önceye kadar da her şey sıkıntısızdı. Şu an pokestoplara gidip döndürünce poketopu falan vermiyor. Ayrıca şu an pokemon da yakalayamıyorum. En dandik pokemon bile bulut olup uçuyor. Bu sorunu yaşayan var mı acaba ve de ban yemiş olma ihtimalim var mı?

pauseit

Üye
29 Eki 2012
188
0
Aynen fakegps ile oynuyorum :) Teşekkürler düzelir mi yani şimdi bu. O kadar uğraşmıştım ya. Güzel de pokemonlar yakalamıştım. Aman çöp olmasın da :)

pokemonların silinmez fakat 2-3 seferden fazla fakegps i kullananlar soft banın kalıcı bana döneceğini söylüyor. Bence riske atmaya değmez, 3 saat sonra normal telefonunla fakegps siz dene çünkü çok uzak mekanlara gidince pokemon go database inde tutuyor. Aynısını ben istanbul'dan Sydney' de pokemon toplamıştım bir daha Sydney' e gidemiyorum fakat oturduğum yerden 3-5 km çevresinde hileyi kullanmaya devam edebilirsin.

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
pokemonların silinmez fakat 2-3 seferden fazla fakegps i kullananlar soft banın kalıcı bana döneceğini söylüyor. Bence riske atmaya değmez, 3 saat sonra normal telefonunla fakegps siz dene çünkü çok uzak mekanlara gidince pokemon go database inde tutuyor. Aynısını ben istanbul'dan Sydney' de pokemon toplamıştım bir daha Sydney' e gidemiyorum fakat oturduğum yerden 3-5 km çevresinde hileyi kullanmaya devam edebilirsin.
Aynen ben de sydney yüzünden banlandım galiba. Şu an için aslında fakegps dışında oynama imkanım yok çünkü tel oldukça dandik. Teli değiştirene kadar fakegps ile idare edecem artık. Umarım o zamana kadar ban yemem. Gerçi dediğin gibi çok uzak mesafelere gitmiyorum zaten ve yön tuşlarını kullandığım için zaten çok ağır ilerliyor. Yani aslında yürüsem daha çok yol alırım :D

pauseit

Üye
29 Eki 2012
188
0
Aynen ben de sydney yüzünden banlandım galiba. Şu an için aslında fakegps dışında oynama imkanım yok çünkü tel oldukça dandik. Teli değiştirene kadar fakegps ile idare edecem artık. Umarım o zamana kadar ban yemem. Gerçi dediğin gibi çok uzak mesafelere gitmiyorum zaten ve yön tuşlarını kullandığım için zaten çok ağır ilerliyor. Yani aslında yürüsem daha çok yol alırım :D

İyi oyunlar :) :yaho1

Korkusuz35

Katılımcı Üye
1 Ocak 2010
486
0
büyük ihtimal ban almışın pokemongo oyununu çıkartan şirketin ban sistem value si çok değişkenlik gösteriyor hesabın 24 saat içindede düzelebilir 1 yıl içindede şansa bağlı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.