polat özlü sözler

özelharekat

Yeni üye
16 Tem 2008
8
0
Dostum dostumdur düşmanın düşmanındır.Biz SİLAHI belimize koymak için yaratıldık.BU MİLLETE BENİM GİBİ ADAMLAR LAZIM.BİZ ÖLMEYE DEĞİL ÖLDÜRMEYE GELDİK:diablo

afhyn

Yeni üye
15 Tem 2008
3
1
ölüm.ölüm dediğin nedirki gülüm ben senin için yaşamayı göze almışım...
artık tek görmek istediğim ölüm kendi ölümüm...
Elif benim mabedim hiç kimselerre göstermediğim yaram yarim onun olduğu yere kimseleri alamam...
nne güzel istanbul be...
benim elimden bişey alanın eline vericek bişey bulurum..
en çok sevenler en iyi ölürler...

WİN4SHARE

Üye
21 Eyl 2007
95
0
ÖLÜM ÖLÜM DEDİĞİN NEDİR Kİ GÜLÜM BEN SENİN İÇİN YAŞAMAYI GÖZE ALMIŞIM
(BUDA BENDEN DOSTLAR BEĞENENLER +REP LÜTFEN)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.