Pool

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
Merhaba Arkadaslar Ben Facebook'ta Pool Live Tour Diye Bir Oyun Oynuyorum Yaklasık 1,5 Aydır Hilesiz Onuyorum,Fakat Hilesi Çıkmıs Bugün Oyunda Biri Söyledi Bende Araştırmasına Daldım Vede Buldum Fakat Açıyorum Hedef Çizimini Yapıyorum Fakat Mouse Birden Donuyor Vede Bir Hata Veriyor Acaba Çözümü Nedir Bilen Biri İletişime Geçerse Sevinirim..

Hata Görüntüsü;

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
Diğerlerinide Denedim Fakat En Kolayı Bu Kardesim. İnternet CAfede İndiriyorum Açıyorum Sorunsuz Oluyor Ama Bnm PC De Ne Eksik Olabilir Bilemiyorum :(

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
yönetici olarak aç ya da googlede isletim sistemine göre ara.Böyle dosyalarda trojan yiyebilırsn.

Birincisi Yönetici Olarak Açamam Sistemim XP
ikincisi İsletim Sistemi Fark Etmiyor Kendi Bilgisayarım Dahil Her Türlü İsletim Sisteminde Denedim.
üçüncüsü Merak Etme Kardesim Ben Eski Toprağım Ne Gibilerini Atlatım Sansızlık Üzerimdeydi Forumdan Uzaklastırıldım Ama Üyelik Açılınca Döndüm.
dördüncüsü Bunları Unutma İyi Geceler Ben Gidiyorum
beşincisi Yardımlarınızı Bekliyorum..

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
2.nci Sayfaya Düştü Yardım Edin Lütfen 2 Gündür Bekliyorum Bu Hatayı En Cok Nasıl Düzeltebilirim Yada Bildiğiniz Baska Pool Livede Gösterge Hilesi Varmı ? Yardım Edin Artık :(

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
Üçüncü Sayfaya Düstü Herkeze Yardım Etiniz Banada Yardım Edin 2 Gündür Bunla Ugrasıyorum Ya Hata Çözümünü Söyleyin Yada Pool Live Tour Gösterge Hilesi Verin Kolay Kullanıslı :( Lütfen

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
2.nci Sayfa Düstü 63 Kisi Bakmıs Ama Hiç Bilen Yok Mu Ya :( Yardım Edin Nolur. // GÜNCEL Gündür Bunla Ugrasıyorum Ya Hata Çözümünü Söyleyin Yada Pool Live Tour Gösterge Hilesi Verin Kolay Kullanıslı

WhyAnGeL

Üye
16 Ara 2012
203
0
2.nci Sayfa Düstü 69 Kisi Bakmıs Ama Hiç Yardım Eden Yok Mu Ya Yardım Edin Nolur. // GÜNCEL 2-3 Gündür Bunla Ugrasıyorum Ya Hata Çözümünü Söyleyin Yada Pool Live Tour Gösterge Hilesi Verin Kolay Kullanıslı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.