Port açamama sıkıntısına son !! %100 garanti ve bütün modemlerde kullanılabilir !

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
Turktelekom

türktelekom da çalışmıyor az önce denedim. para verip sabit ipye geçmek zorundayız hala.

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
Şuan önbellek-dns vs temizleyip tekrar denedım dun geceden sonra, virustotalde test ettim gerçekten çalışıyor şaka gibi :D her ay 15 tl fazladan verip + her ip değiştirmeye imza atma ve yine 15 tl vermekten kurtulduk. Çok teşekkürler dostum.

EmreSlgn

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
540
1
Mars
Port VPN'nin üzerine mi açılıyor? Tam anlayabilmiş değilim. + Port VPN'nin üzerine açılıyorsa RAT userlerine bakmak için VPN'yi açık tutmak mı gerekiyor?

Cevaplarsanız sevinirim.

24 Şub 2014
247
0
Port VPN'nin üzerine mi açılıyor? Tam anlayabilmiş değilim. + Port VPN'nin üzerine açılıyorsa RAT userlerine bakmak için VPN'yi açık tutmak mı gerekiyor?

Cevaplarsanız sevinirim.

Portu VPN üzerinden açıyoruz. User ile bağlantı kurmak için tabiki vpn nin açık olması gerekiyor.VPN hızı gayet iyi, hiçbir sıkıntı çıkarmıyor

efeeray123

Üye
14 Mar 2013
70
0
23 mbit hız alırken vpn açıkken 21-22 arası alıyorum kayıp yok denecek kadar az, rat kullanamamak bana ölüm gibi oluyordu bu dertten kurtulmam gerek işlerime gerek eski günlerim için bana muhteşem oldu, yapılamayacagını düşünüyordum ama her gün gelişiyor :D
edit: Yalnız virustotalde calıstı, sanal bilgisayar kurup denedıgımde calısmadı bi sıkıntı mı var acaba

Son düzenleme:
24 Şub 2014
247
0
e o zaman cok sıkıntı 1 bağlantı neye yarar :D

Kardeşim tek bağlantı derken yani demek istediğim hem bilgisayarindan hem sanal makinandan kullanamazsin, bilgisayarına kurduysan sadece bilgisayarindan sınırsız bir şekilde kullanabilirsin, bir bağlantı diye birşey yok istediğin kadar kullanabilirsin

Son düzenleme:

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,764
510
25
Praise The Fool
Konu güzel ama keşke çalıştırabilseydim, sanırım ben beceremedim.

Dediğin her şeyi yapmış olmalıyım, antivirüs kullanmıyorum güvenlik duvarını devre dışı bıraktım, gelişmiş güvenlik duvarı üzerinden gelen ve giden bağlantıların hepsine programlara dahil izin verdim. Programları yönetici olarak çalıştırdım. Darkcomet üzerinden dinlenen port'u ayarlardım. Stub oluşturma kısmında ise sitenin verdiği port numarası ve domain adresini kullandım lakin yinede çalışmadı. Hatta merak edip farklı varyasyonlarını da denedim, Portları değiştirdim çift port ekledim bi' ekledim bi' çıkardım ama bi' turlu başaramadım. İnternetten domain adı ile port'u test ettirince açık görünüyor onda bile sıkıntı yok. Bende niye çalışmadı bilmiyorum. Yazılımsal olsa gerek. Sağlık olsun ama güzel konu keşke çalışsaydı bende de :mahcup:​

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
Kardeşim neden bu kadar ugraşıyosunuz arayın muşteri hizmetlerini statik ip istiyorum deyin 5 tl fazla ode al portu :D

tikkynee

Katılımcı Üye
26 Haz 2012
290
2
eğer açamayan olursa benim konumdaki videoyu izlereyek farklı yöntemi de deniyebilirler. Eline sağlık güzel yöntem fakat her bir port için ayrı open vpn config ayarlaman lazım. Benim video da her port dinlenebiliyor tek vpn de

REVO*

Uzman üye
25 Ara 2010
1,359
2
Kardeşim neden bu kadar ugraşıyosunuz arayın muşteri hizmetlerini statik ip istiyorum deyin 5 tl fazla ode al portu :D

Hayır buna gerek yok statik ip hackerlar için dezavantajdır. Ddos saldırısı sabit bir ipye yapılabilir.
Bir firewall sizi banladı modemi aç kapa ban kalkar.
Ayrıca portu açtırırken şu numaraları açtırın
80 - HTTP
21 - FTP
22 -SSH
443-SSL
3333-(Fantazi)
Kullanım amacınız sorulursa kendinizi ifşa etmeyin linux kullanıcısıyım port açmam gerek deyip bir cevap verin.

24 Şub 2014
247
0
Çalışmıyor diye birşey yok, yapamayan yardım isteyen birçok kişiye bizzat kendim yardım ettim çalıştı, bir yerleri atlıyorsunuzdur

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.