Port açma sorunu

LunáticHéRé

Uzman üye
12 Ağu 2009
1,131
0
Mí? PéHh
Selamlar. Modemim zyxel VMG3312-B10B modeli. Nette yapılanların bir çoğunu denedim ve açtığım port , test sitelerinde kapalı gözüküyor . Heralde bu modemlerde port açma sıkıntısı varmış yardımcı olabilecek var mı

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
Herseyı Dogru Yaptınsa Neden Acılmıyor Peki Kardeşim Portun Bende Bunu Anlamdım Bende Aynı Marka Modem Kulanıyorum Ve Portlarım Acık Bence Siz Program Kapalıyken Test Ediyorsunuz Porttu Oda Kapalı Dıyordur

eGi

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
254
0
Bu Arkadaşımızın Port Sorunu Çözüldü Allettik Senın Sıkıntın Tam Olarak Nedir Ben Onu Anlayamadım Kusura Bakma Sen Balantımı Alamıyorsun Sorunun Sadece Bumudur Acıklayıcı Bir şekilde Kendi Yardım için Actıgın Konudan Yazarsan Belki Yardımcı Oluruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.