Port Sorununa Son! [Bomba Konu]

MrOzan

Uzman üye
26 Nis 2016
1,556
0
Hata veriyor emailimi doğru girmeme rağmen
lWmN4X.png

oflazkemal

Katılımcı Üye
26 Ocak 2011
877
3
Konya
Teşekkerler uzun zamandır bu konu için yardım istemiştim şimdi açık portlarım ama fazla sürmez kapatırlar.emegine sağlık arkadaşım

NarxoZz

Katılımcı Üye
13 Şub 2016
340
0
Azerbaijan
Teşekkerler uzun zamandır bu konu için yardım istemiştim şimdi açık portlarım ama fazla sürmez kapatırlar.emegine sağlık arkadaşım
Portlar acik olsa da olmasa da bunu kullanmani oneririm yani birine serveri yedirdigin zaman senin ipni bulsalar bile bu seni bulamazlar cunki lokasyon baska ulkeden vpn iste
ihtiyacım olan makale. eline sağlık dostum
Tesekkurler
Eline sağlık güzel konu NarxoZz :)
Eyvallah Yüzbaşım

1089yasin

Üye
2 Ağu 2012
214
0
Arkadaşlar sırf bu konu için değil başka durumlarda da port açtığım halde port kontrol sitesinden ettiğimde açtığım port kapalı oluyor. Neler yapmalıyım?

izcafer

Katılımcı Üye
11 Tem 2009
437
0
33
Asgardia
hocam bu uygulamayı yapınca aynı zamanda modemdende port açmaya gerek varmı güvenlik duvarım kapalı relaks bağlantısı var ama portcheckerden kontrol ediyorum denediğim portlar kapalı gözüküyor.ama herhangi bir program açık değil kontrol ettiğim portla alakalı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.