Portunuz Açıkmı ? Kapalimi Test Etme Programı

LonelyDayy

Katılımcı Üye
13 Eki 2011
541
0
İstanbul
Ben Uygun Bölümün Burası Olduğunu Düşündüm Eğer Yanlışşsa Lütfen Taşıyın Kilitlemeyin :)

Program Çok Basit Programı Kurup Çalıştırın Portunuzun Numarasını Yazın ve Check Me Tuşuna Basın Zaten Açıkmı Kapalimi Belli Oluyor

thtqu.jpg

İndirme Link

VirüsTotal

İşinize Yaradıysa Lütfen
post_thanks.gif
Butonuna Tıklayın

Güvenebilirsiniz

onaylandı , doğru tespiptler yapıyor bende bunu kullanırdım :)

Son düzenleme:

Kaan1905

Üye
11 Ağu 2011
246
0
Teşekkürler Spynet Kullananlar İÇİN Önemli. Yeni Başlayanlar için Modların Onaylaması Ayrıyeten Önemli :)

drkhcker

Katılımcı Üye
15 Ağu 2011
335
0
Bakırköy
Arkadaşım benım işim reklam yapmak değil sadece yardımcı olmak forumun asıl amacıda bu sanırım ve faydalanan faydalanabılır bu da senı sanırım fazla ilgilendirmez istersen indir kullan istersen ihbar et

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.