Çözüldü Post Silinmesi Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
C:\
Ya konu açmıştım gelen cevaplara yanıt verip post atmaktamı yasak arkadaş bi baktım hepsini silmişsiniz postlarımın neden yani yetkililer yada kim sildiyse bi cevap verebilirmi çok merak ediyorum yine hangi kuralı çeyeğnemişim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

F3NR1R

Katılımcı Üye
17 Mar 2018
611
0
Eğer gelen cevaplara verdiğin yanıt forum kurallarına uygun değilse silinir bu bu kadar basit.

Bu arada "gine" değil "yine" olacak o. Gine bir Afrika ülkesi.

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
Benim yorumlarımıda sürekli kaldırıyorlar. Sebebini bilmiyorum gereksiz post kasmışsındır dediler okadar. Bir açıklama yok. Bende yazmayı bıraktım. Bi özelden soranlara yazıyorum genelde. Çok nadir burdan yazmam

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
Benimde silindi bende tekrardan yazdım :trl

Gereksiz postlarımı silsinler ona bişey diyemem görevleri ama cidden gelen sorulara falan cevap olsun öm olsun uyarmadan hepsi gitmiş arkadaş foruma çok giren birisi deilim ama boş postda deildi yani bence öm atıp uyarsaydınız bi okadar postumu silmeden önce post sayısı falan umurumda deilde boşuna yazmıyoruz yani o postları

Benim yorumlarımıda sürekli kaldırıyorlar. Sebebini bilmiyorum gereksiz post kasmışsındır dediler okadar. Bir açıklama yok. Bende yazmayı bıraktım. Bi özelden soranlara yazıyorum genelde. Çok nadir burdan yazmam

Gereksiz post kasmışsam gereksiz postlarımı silsinler ?

Son düzenleme:

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Gereksiz postlarımı silsinler ona bişey diyemem görevleri ama cidden gelen sorulara falan cevap olsun öm olsun uyarmadan hepsi gitmiş arkadaş foruma çok giren birisi deilim ama boş postda deildi yani bence öm atıp uyarsaydınız bi okadar postumu silmeden önce post sayısı falan umurumda deilde boşuna yazmıyoruz yani o postları

Gereksiz post kasmışsam gereksiz postlarımı silsinler ?

34 e yakn postum silinmisti birkac gun önce icinde elbet bos postlar vardı kabul ediyorum ancak hepside boş degildi yani kendi konumdaki bile silinmisti. Vardr bir bildikleri artk yapacak birsey yok :):

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
Admin seçimlerinde hata yapmışlar anlaşılan. Stajyerler vardı önceden sürekli denetleniyorlardı. O dönemde böyle durumlar yoktu. Stajyerler kabul edilip denetimler bittikten sonra bunlar başladı. Bir gün baktım en eskiye kadar post taramışlar sanki. Post sayım yarı yatıya düştü. Denetimi tekrar ellerne almaları lazım bence

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
34 e yakn postum silinmisti birkac gun önce icinde elbet bos postlar vardı kabul ediyorum ancak hepside boş degildi yani kendi konumdaki bile silinmisti. Vardr bir bildikleri artk yapacak birsey yok :):

Bitane konu açmıştım hesap paylaşımı konuya bi girdim konumdaki tüm postlarımı silmişler daha yeni farkettim ne diyim başka.

Admin seçimlerinde hata yapmışlar anlaşılan. Stajyerler vardı önceden sürekli denetleniyorlardı. O dönemde böyle durumlar yoktu. Stajyerler kabul edilip denetimler bittikten sonra bunlar başladı. Bir gün baktım en eskiye kadar post taramışlar sanki. Post sayım yarı yatıya düştü. Denetimi tekrar ellerne almaları lazım bence

Katılıyorum boş postların silinmesi önemli fakat kurunun yanında yaşda yanmasın sonuçta bi emek var

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
2
39
Konuda yazım hatası varsa düzeltiliyor.
Konuda yorumları tek tek farklı yorum halinde attıysan yorumlar birleştiriliyor.
Konuyu güncellemek için veya post kasmak için gereksiz, boş yorumlar attıysan silinmesi muhtemel

En küçük bir sorunda yardım merkezinde konu açmak yerine Üst Düzey Moderatörlere özel mesaj gönderip mesajların kimin sildiğini, neden sildiğini öğrenebilirsin.

xOlimpos

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
950
0
Konuda yazım hatası varsa düzeltiliyor.
Konuda yorumları tek tek farklı yorum halinde attıysan yorumlar birleştiriliyor.
Konuyu güncellemek eyeçin veya post kasmak eyeçin gereksiz, boş yorumlar attıysan silinmesi muhtemel

En küçük bir sorunda yardım merkezinde konu açmak yerine Üst Düzey Moderatörlere özel mesaj gönderip mesajların kimin sildiğini, neden sildiğini öğrenebilirsin.

Çok doğru söylüyosunuz hocam ama birleştirme düzenleme falan yok bodoslama silmişler hepsini

Merhaba, hangi konuda hangi postlarınız silindi? Özel mesaj atarsanız daha detaylı yardımcı olabilirim. Mutlaka bir sebebi vardır. Yoksa da gerekeni yaparız. :)

Attım hocam öm'den

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.