Power supply kaç watt gerekli?

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
yeni bir bilgisayar sistemi kuracağım ama kaç watt psu gerektiğini bilmiyorum özellikler:
işlemci: core 2 duo çift çekirdek işlemci
ram: 1 gb kıngston+1gb hı-lewel ddr2 ram
anakart gıgabyte ga-????-??
ekran kartı: anakartta ekran bağlantı portu olmadığı için ekran kartıda lazım olucak.
256-512 mb pcı-ex 16 ekran kartlarından performan-verim açısından en iyi olanlardan bi tane alıcam önerilerinizi bekliyorum ve power supplye ekran kartının +kaç watt olucağını söylerseniz iyi olur...

godmasar

Katılımcı Üye
17 Şub 2012
397
1
İstanbul
öneriler için saolun :)
300 watt var bide ekran kartı alıcam fzla yük olmasını istemiyorum idare edermi bide uzun süreli kullanıyorum yani bi açınca 3-4 saat açıyorum pc kasmaz dimi?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.