prestigo tablete hard reset sorunu

sentorya

Katılımcı Üye
21 Nis 2012
265
0
sivas
selamün aleyküm arkadaşlar bir komşunun tableti var deseni unutmuşlar açamıyorlarmış bana getirdiler bende baktım tablet uçak modunda internete bağlanamıyor yani google hesabıyla giriş yapamıyoruz hard reset yapmak için ses kısma tuşuna ve power tuşuna basın diyorlar internette ama basıyorum recovery sayfası açılmıyor bilgisayardan atmayı denedim ama bu seferde kilitli olduğu için bağlantı izni veremiyoruz yani bilgisayarada bağlanmıyor ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim...

bu arada tablet prestigo multipad 7.0 ultra+ pmt3677_wi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.