Çözüldü program dili öğrenmek istiyorum

evoTHT

Üye
25 Şub 2016
67
2
Iyi geceler beyler mutlu yıllar diyerek konuya geçmek istiyorum program dili öğrenmek istiyorum python c/c+ html gibi nerden başlamam lazım kursu varmıdır tşk

9 Ara 2017
230
0
Megep yaz internete ilk sitede bolumu bilisim sec ders alanini programlama sec orda 4 dosya olucak 4 pdf yide oku bunlar algoritma ondan sonra ceys hocamin python dili setini indir

19 Nis 2014
54
0
C# dan başlamanı tavsiye ederim diğer dillere göre daha basit ve daha kolay zaten çoğu dilin kodlama tarzı birbirine benzer C# öğrenebilirsen diğer kodlama dillerinin de yarısını öğrenmiş olursun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.