Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cabbbar

Üye
5 Eki 2008
182
0
merhabalar ben msn bölümünden spyware doctor programını indirip bil kurdum ,dünya kadar zararlı çikti ama silemiyorum çunkü lisanslı değil key konusunda yada program konusunda bana yardımcı olucagınızı düşünüyorum şimdiden tsk ederim :)

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
merhabalar ben msn bölümünden spyware doctor programını indirip bil kurdum ,dünya kadar zararlı çikti ama silemiyorum çunkü lisanslı değil key konusunda yada program konusunda bana yardımcı olucagınızı düşünüyorum şimdiden tsk ederim :)
problemini zaten çözmüssün başka konular olursa yardımcı oluruz

extract

Yeni üye
31 Ocak 2008
26
0
solar journey 1.00 bu proğram windowsunu açtığınızda sadece bir kere çalışıyor,o da kısa süreli,sonra windowsunuzu tekrar başlatıncaya kadar çalışmıyor,serial istiyor.Ben çok aradım bulamadım!Bu paroğramın full çalışanını bulan kardeşime artı rep ve helal olsun üstadımdır.

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
Solar journey full çalışan bulabilirmisin? şimdiden teşekkürler.
bi bunu dene olmassa bakarız

Solar Journey 1.0 uzaya ilgi duyanlar için gelişmiş bir program. Uzay hakkında merak ettiklerinizi Solar Journey 1.0 yazılımı ile öğrenebilirsiniz. Kara delikler nasıl oluşur, ay neden şekil değiştirir, güneşe gidilebilir mi, gezegenler ve yıldızlar hakkında öğrenmek istedikleriniz vs… Aklınızda uzayla ilgili soru kalmayacak artık.

Tıkla Programı İndir

extract

Yeni üye
31 Ocak 2008
26
0
Olmadı hocam buda benim dediğimin aynısı,1 seferlik çalışıyor ve serial istiyor bunu bulmak sanırım imkansız!yinede sağol.

swass

Yeni üye
11 Eki 2008
1
0
selam herkese
ustalardan ricam ebs senet basım 1.0.1 proğramının crack yada seiali yada buna benzer senet basacağım bir proğram.
yardımlarınız için teşekkürler.

12 Nis 2008
232
1
Spector Pro
Ziyaret edilen websiteler ve bu sitelerde gezinti esnasında okunanlar, izlenenler kaydedilir.
MySpace ve Facebook 'ta ziyaret edilen profiller ve görüntülenen resimler kayıt altına alınır. Ayrıca Facebook mail adresi, şifresi, gönderilen ve alınan mesajlar da ayrıca kaydedilir.
Klavyede basılan her tuş kaydedilir ( kullanıcı adı, şifre vs.)
Karşılıklı olarak anında mesajlaşma ve sohbetler kaydedilir.
( MSN Messenger , Gtalk, Yahoo Messenger, Facebook Chat ...)

Gelen ve gönderilen elektronik postalar görüntülenir ve kaydedilir. (Hotmail, Yahoo Mail, Gmail...)
Bilgisayarda çalıştırılan her program takip edilir.

4p295cz.jpg

PROGRAM BİR BİLGİSAYAR AKTİVİTE KAYIT PROGRAMIDIR.PROGRAM BİLGİSAYARDA AÇILAN UYGULAMALAR,CHAT YAPILDIYSA HERİKİ TARAFIN YAZDIKLARI,ZİYARET EDİLEN WEB SİTELERİ,ALINAN VE GÖNDERİLEN E-MAİLLER,KLAVYEYLE YAZILAN TÜM DÖKÜMANLAR,P2P AKTİVİTELERİN VARINCAYA KADAR HERŞEYİ KAYDEDER,İSTERSENİZ BELİRLEDİĞİNİZ SÜRELERDE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ KAYDEDER.AYRICA KELİME DUYARLILIĞI ÖZELLİĞİ VARDIR.BAZI KELİMELER(MESELA ***,OĞLAN V. YAZILDIĞINDA ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ VE SİZ BAŞKA BİRYERDE İSENİZ BU KELİMELER YAZILDIĞI ANDA SİZE BELİRLEDİĞİNİZ E-MAİL ADRESİNE HEMEN BİLGİ VERİR VE PROGRAM ŞİFRE KORUMALI OLUP ÇALIŞTIĞINDAN SİZDEN BAŞKA KİMSENİN HABERİ OLMAZ.

---Buradan İndirin---

Alternatif Serialler İçin Tıklayın...

serial :4520Q-B09500-40052
4420V-V00127-25961
4320R-X00105-02335
6344W-Z42434-44215

indirdim kurdum yeniden başlat dedi başlattım sonra açınca baktım prgra fln kurulmamış sonra firefox 3 kullanıyodum ada çöktü şimdi 2 inidirdim kullanıyom programı tekrar indirdim enter pasword çıkıyo verdn seriali giriyom olmuyo napacam program ekle kaldra baktm yani yüklenmemiş

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
indirdim kurdum yeniden başlat dedi başlattım sonra açınca baktım prgra fln kurulmamış sonra firefox 3 kullanıyodum ada çöktü şimdi 2 inidirdim kullanıyom programı tekrar indirdim enter pasword çıkıyo verdn seriali giriyom olmuyo napacam program ekle kaldra baktm yani yüklenmemiş
bunu dene

2eyx5xy.jpg

Bilgisayarda açılan program, chat yapıldıysa her iki tarafın yazdıkları, girilen web siteleri, alınan ve gönderilen e-mailler, klavyeyle hazırlanan tüm dökümanlar, P2P aktivitelerine varıncaya kadar herşeyi kaydeder, isterseniz belirlediğiniz sürelerde ekran görüntüsü alır. Ayrıca kelime duyarlılığı özelliği de vardır.

Boyut: 3,45 MB

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
arkadaşlar karspersky 2009 için key lazım ama vista ultimate için:secret
arkadaşım key istekleri buraya yapılmıyor dikkatli olun

6 aylık yasal KEY: T6B6K-8YK22-VBQH7-ZUZJG

buda yedek:T6B6K-8YK22-VBQH7-ZUZJG

bence eniyi çözüm yasal olarak 3 aylık trial keyi alın ve aşahıdaki programla
3 ay bitince triyal sıfırlama programı ile programı sıfırlayın her 3 ayda bir yapın
sorunsuz kulanın en garanti çözüm

https://tik.lat/rwwsb

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.