Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
video dan gif yapmaya basladim ama yukledigim program video avatar(geovid) kendi reklamini koyuyor ve full surum degil.cerceve genisligide ufak kaliyor gifin..! simdi soyle hem kendi yazilarimi yazabilecegim ve videolardan hareketli gif yapabilecegim ustune ustluk birde turkce olan bir program biliyormusunuz arkadaslar? cok sey istedim biliyorum ancak ihtiyaclar sinir tanimazki :D
simdiden tesekkurler..!

Video-Avatar.jpg

Video Avatar, isminden anlaşılacağı üzere bir avatar oluşturma programı...
Zevkinize göre hareketli .gif dedigimiz avatarlar hazirlayabilirsiniz...

17 MB Full+Ilac
RapidShare: Easy Filehosting

23 Ağu 2008
100
0
istanbul
arkadaslar xp teması lazım degısık boyle onceden vardı baska sıteden yukledım sıte kapandı vısta temaları koyabılıyordun oyle temalar lazım yard. olun

heavy sharpa

Yeni üye
21 Ocak 2009
30
0
arkadaşlar sağlam bir program arşivim var paylaşmak isterim

ozaman program bölümünde paylaşa bilirsin msn vermek yasak forum kurallarını okuyun

edit hocam78

heavy sharpa

Yeni üye
21 Ocak 2009
30
0
programın adını yazın hemen rapid adresini veya direk rar olarak göndereyim....hızınıza bağlı
bir çok tasarım çizim ve web programım var elimde ve windows un bilmem kaç versiyonu..... 98 den vista ultimate 64 bit e kadar

rekcah2007

Yeni üye
21 Kas 2008
8
0
freez 3gp converter programı vistada sorun yaratıyor şu an benden name code istiyor...arkadaşlar bi kaç kez çevirmeden sonra hata veriyor... bu konuda daha iyi hızlı bir çevirici %100 çalışan program lazım yardımcı olurmusunuz...

zigzawor

Yeni üye
6 Ocak 2009
10
0
üstat onu kullanacağına aynı ağda iseniz RAC 3.1.11 kullan . onu tavisye ederim..
istersen rapid adresinin vereyim

arkadasım aynı ag üzerinde değil kullanmak istediğim pc ler.arada abimin yiğenimin pc ile sorunları olunca baglanıyorum onlarlada ayrı şehirlerdeyiz..bir kaç program daha var uzaktan kontrol ama teamwiever ı hem karıa kurdurmak hemde kullanmak daha kolay..

mustafademirbag

Yeni üye
3 Mar 2008
16
0
merhaba arkadaşlar bir kaç gündür pc min başlat menüsünün olduğu masa üstü kısa yol mavi şerit üzerinde C:\ işareti yanıp yanıp sönüyor ve bir türlü gideremedim . bu sorun olustuğundan beri sık kullanılan konsolunu kullanamıyorum.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Selamlar

GhOSt35

Yeni üye
5 Ocak 2009
11
0
Arkadaşlar bana acilen VBulletin lazım forumda baktım bi türlü bulamadım :( Lütfen çalışan bi program olsun bulduklarımın hiç biri çalışmıyor kafayı yemek üzereyim :)

emrex_06

Yeni üye
16 Kas 2007
3
0
arkadaslar simdi ben kız arkadasımın msn sifresini biliyorum ancak onun BAŞKA bilgisayarlarda yaptığı konusmaları nasıl kaydedebilirim...ya da nasıl görebilirim... yardımcı olursanız çooookkk makbule geçer

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
arkadaslar simdi ben kız arkadasımın msn sifresini biliyorum ancak onun BAŞKA bilgisayarlarda yaptığı konusmaları nasıl kaydedebilirim...ya da nasıl görebilirim... yardımcı olursanız çooookkk makbule geçer

cevabını yanlış yerde arıyorsun tht yardım merkezini kullanman lazım ayrıca başka bilgisayarda yaptığı konuşmaları göremessin

fa_tih

Yeni üye
9 May 2008
25
0
bilgisayar kapansada indirmeye devam edebilen bir program arıyorum
az önce bir tane buldum o da linki koymamış
eğer bulan biri varsa yardımccı olursa çok sevinirim

bilgisayar kapansada indirmeye devam edebilen bir program arıyorum
az önce bir tane buldum o da linki koymamış
eğer bulan biri varsa yardımccı olursa çok sevinirim

arkadasim boyle bir programmi aradigin? Internet Download Manager 5.15 + Patch Internet Download Manager; dosyaların indirme hızını arttıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Patch mevcuttur. Boyut: 2,98 MB download linki : RapidShare: Easy Filehosting

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.