Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bedengi

Üye
25 Nis 2009
146
0
hocalarım ben taksitlerin tarihlerini girecem yazılımda bana taksidin günü geldiğinde ban uyarı vercek bunun gibi veya buna yakın bir yazılım bulursanız sevinirim şimdiden teşkkürler ve kolay gelsin

esmeli

Yeni üye
17 Haz 2009
1
0
arkadaşlar coook acil w-lan şifre kırıcı programlazım komdan net cekcem yardımcı olursanız sevinirimm

acil-yardim

Yeni üye
17 Haz 2009
5
0
slm arkadaslar benim sorunum flatcast radyolariyla ilgili takildigim bir radyo var orda bir sahis inatla beni sinir edecek nickler aliyor o niklerin sifrelerini hangi programla kirabilirim yada nasil yapabilirim bilgisi olan arkadaslar lütfen yardim tskler.

mertcoman

Yeni üye
19 Haz 2009
1
0
bana kasper sky 2009 8.0.0.506 full version verebilirmisin yada karalistede olmayan key de olabilir şimdiden teşekkürler

SonOsmanlı67

Yeni üye
23 Nis 2009
13
0
Keskin Yazılım Müşteri takip ultımate v2 ve Keskin Yazılım Müşteri Takip Master 2008'in cracklerini bulabilirmisiniz.Şimdiden çok teşekkür ederim.

maNga312

Katılımcı Üye
3 Tem 2008
415
2
ankara
q basy die bi program var adını tam bilmiyorum ama davul notalarını filan giriyosun oda çalıyo filan öle bişi

bedengi

Üye
25 Nis 2009
146
0
bu arralar porgram istek bölümüyle kimse ilgilenmiyor nedense yetkililerin buna bi el atması iyi olur saygılarımla

pas-ha

Yeni üye
22 Haz 2009
5
0
arkadaşlar bana camfroğa girebilecek bi ip değişme programı lazım şu an kullanılanlar pek işe yaramıyo sölim bunların haricinde bi şey şimdiden tşk edrim

meheme21

Yeni üye
21 Şub 2008
3
0

Önce programın deneme surumunu ındr
deneme surumu ındırmek ıcın

Kod:
http://www.nod32.com.tr/download/bireysel.asp

Ardından asagıda verdıgımı prgramı ındır ve kurur fıxlemeden programı lısanslı ve tam verım almıs bır sekılde kullan ;) hadı hayırlı olsun antı vırusun ...

ESET Logins Viewer v1.3

2dspq8y.png

indırdiğiniz programı açıyorsunuz
İlk olarak online güncel keyler karşınıza gelecek.Buradaki güncel keyler 4-5 gün idare ediyor.Sadece bir tık ucunuzda masaüstüne veya herhangi kolay ulaşaileceğiniz biryere bu programı koyun,nod32 key iptal olunca tekrar açın.Buradaki yeşil olan (çalışan) keyleri kullanabilirsiniz.

Task Panelde 'Latest Marsu -Fix' butonuna tılayarak Nod32 nin çalışan fixini indirebilirsiniz.Bu fix devamlı güncelleniyor. 'Marsu Fix'in yeni sürümlerine buradan ulaşabilirsiniz.Fixler sayesinde Nod32 deneme süresini 31 günde sabitleyip,2050 yılına kadar hi key kullanmadan güncelleme yapabilirsiniz. Aynen aşağıdaki resimdeki gibi;

etu0wp.png

Task Panelde 'Latest UlisesSoft NodLogin' butonuna tılayarak Nod32 için key bulma proğramı olan NodLogin'i indirebilirsiniz. Son sürüm şu anda 'NodLogin 9.3' bundan sonra çıkacak sürümler için tekrar o butona tıklayarak kontrol edin.NodLogin yeni versiyonları eklenmiş olacaktır.Birdaha aramaya gerek kalmıyor.

Eset NOD32 Key Sorununa %100 Çözüm

NODLOGIN Nedir? Ne işe yarar?

1 ESET NOD32 için key arama sorununu bitirir.
2-Key girme olayına sizi bulaştırmaz.
3-ESET NOD32 yi sürekli güncel tutmanıza yarar.

NodLogin keyLeri kendisi buLup otomatik girer sizi hiç uğraştırmaz arkadaşLar.

KURULUMU ve KULLANIMIÇOK BASİT
rar dan çıkan setup.exe'ye tıklayın (Genelde 32 bit)
install
normal mode şıkkını seçin ve accesso directo yazan kısmın işaretli
olduğunda emin olarak install tuşuna basın.bu işlemi yaptıktan sonra
görev çubuğunda sağ alt köşede kırmızı bir ünlem çıkacak ve konuşma ve
connecting %10 , connecting %40 ...%70..connecting %90 yazıları çıkacak.
programın simgesinden baloncukta licence inserted now you can update... dediğinde nod a girip update edin,
evet hepsi bu kadar, bu kadar basit kurulumu ve kullanımı =)
ve
unutmayın ESETNOD32 her kırmızı olduğunda nodlogine tıklayın ve sonra
update edin.El ile yapmayada gerek yoktur zaten NodLogin siz
bilgisayarı her yeniden başlatığınızda sizin için key buluyor ve nod32
kullanıcı adı/parola kısımlarına yerleştiriyor.

Paswords yanlıs deıldır elle yazın ve arada bosluk olan yerde bosluk bırakmayı unutmayın bızzat denedım saglam..

Kod:
 [B]rar pas= hayvan sever[/B]
Kod:
[COLOR=White][B]http://rapidshare.com/files/126039006/hayvan_sever_ESET_V_1.3.zip.html
[/B][/COLOR]
üstad ellerine sağlık paylaşım için.

killmanxs

Yeni üye
23 Haz 2009
2
0
arkadaslar bana Tell me More Deutsch Version lazim vista da calismasi lazim lütfen dikkat edelim !yardimci olursan allah derim:d!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.