Program İstek Paylasım Bölümü Yeni !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

addam

Yeni üye
11 Tem 2008
19
0
hocam benim bir deep freeze ihtiyacım var . tam sürüm . bana yardım ederseniz sevinirim . şifresi ile birlikte . elinize sağlık

echinox

Yeni üye
17 Eyl 2008
3
0
www.fyletikesmaxes.gr

yunanistanin klansavaslari oyunu:evet bir oyun ama burada turklere cok buyuk hakaretler var.sitede degil oyuncularin profillerinde veya klanlarin profillerinde bunlara bir care bir ilac varmi?veya o oyuncularin sifrelerini bulacak program mevcut mu. simdiden tesekkurler ,ve basarilarinizin devamini diliyorum. allah yardimciniz olsun..

Son düzenleme:

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
XP Yi nasıl hızlandırabilirim bir program var mı???
PROGRAM SİTESİNDE PC NİZİ(PENTİUM 4 VEYA AMD ATHLON MP) OPTİMİZE EDEREK % 300 E KADAR HIZLANDIRACAĞINI İDDİA EDİYOR.SİTESİNDEKİ İNGİLİZCE AÇIKLAMA:Hare: the best acceleration utility for PC:With Hare, accelerate any computer up to 300%, even latest generation PCs using Pentium 4 or Athlon MP; simply install Hare and be accelerated.Accelerate your computer automaticallyHare doesn't use "classic" acceleration methods, such as a few registry tweaks, and few modified settings. Hare will improve performance no matter what software you use, thanks to a revolutionary compact 88-bit Kernel, which accelerates common system instructions. In addition to that, Hare has a very complete CPU Tasking technology designed to fit your needs; Hare determines automatically what program you use, and how much CPU it must allocate to it.Mem Doubler or intelligent RAM managementThere are dozens of RAM defragmentation software for PC; forget them all. Mem Doubler has a unique function which is able to determine when your RAM needs to be defragmented! Just tick a checkbox, and Mem Doubler will adapt to your computing style.Automatic RAM preservationHow can you run over thirty heavy programs such as Adobe Photoshop or Macromedia Dreamweaver with only 128Mb of RAM? With Hare, and its "Automatic RAM preservation" function: it distributes RAM to programs when they need it, not when they want it.Accelerate games With a set of pre-programmed instructions compatible with nearly all PC games, GameZap will increase your game's frames per second by near 10% in most cases. And GameZap is compatible with OpenGL!Easy to useHare features a state-of-art interface, extremely easy to use. Our interface fully respects Microsoft's guidelines and is very intuitive. Most of the time, you won't have to configure Hare, since it works in background, but if you want for example to check out how much free memory you have, or if you feel like fine-tweaking Hare, you'll be delighted by its ease of use, eye-candy icons and comprehensive wizards.And much more Hare features other great functions, such as WinOptimize, a wizard that automatically cleans and optimizes Windows! It is impossible to list all of Hare's functions on a single webpage, so why don't you get it now and find out what it feels to have a really fast computer? LİNK: (1.41 MB)
İNDİR
http://www.dachshundsoftware.com/HareSetup.exe

hocam78

Adanmış Üye
10 Şub 2008
6,192
90
heran her ye
yunanistanin klansavaslari oyunu:evet bir oyun ama burada turklere cok buyuk hakaretler var.sitede degil oyuncularin profillerinde veya klanlarin profillerinde bunlara bir care bir ilac varmi?veya o oyuncularin sifrelerini bulacak program mevcut mu. simdiden tesekkurler ,ve basarilarinizin devamini diliyorum. allah yardimciniz olsun..
oyun bölümündeki arkadaşlara bi sor yaması olabilir onlar sana yardımcı olur oyun bilgim dışında malesef

halit0571

Yeni üye
30 Ocak 2008
5
0
merhaba arkadasim bana rollbackin useri ve paswordunu bulabilecegim bir program lazim kendi bilgisayarim icin lazim unuttumda

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
hocam selam bana ritim programı lazım ben bağlama çalıyorumda ben çalarken bana eşlik edebilecek ritimleri içeren bir program örneğin düğünlerde fln orglarda kayıtlı ritmler varya onun gibi ritm verebilen bir program yardımcı olabilirsen sevinirim ii günler

wan_ted_03

Yeni üye
17 Tem 2008
5
0
ya arkadaşlar bu internet cafelerde süreli oturum açtırdığımızda 1 saatli ücret ödeyim 2 saat pc başında olmak için bi program lazım
süreyi yavaşlatmalı umarım yeteri kadar açıklayabilmişimdir şimdiden teşekkürler

karubme

Yeni üye
9 Eyl 2008
32
0
İZMİR/GÖZTEPE
komutanım iyi çalışmalar dilerim..yardımcı olursan sevinirim..Şu Helium music manager diye bi program var..biraz karışık..çözmem lazım..bana türkçe yama gerek..nasıl elde edebilirim..şimdiden tşekkürler...

ibrahim_17

Uzman üye
19 Şub 2007
1,435
32
Çanakkale
benim bildiğim yok
olacağınıda zannetmiyorum

ibrahim_17

Uzman üye
19 Şub 2007
1,435
32
Çanakkale
hocam selam bana ritim programı lazım ben bağlama çalıyorumda ben çalarken bana eşlik edebilecek ritimleri içeren bir program örneğin düğünlerde fln orglarda kayıtlı ritmler varya onun gibi ritm verebilen bir program yardımcı olabilirsen sevinirim ii günler
Universal BAGLAMA 2001.1.1b
Programı çalıştırdığınızda karşınıza bağlama klavyesi çıkıyor ve soldaki
menülerde genel müzik bilgisi, bağlamanın tarihçesi veriliyor. Ayrıca aynı
menüde Türkülerimiz başlığı altında A'dan Z'ye çeşitli türkülerin sözleri,
hangi yöreye ait olduğu ve kimden derlendiği belirtiliyor. Daha sonra
isterseniz bilgisayar klavyenizden bağlama çalabiliyorsunuz. Çaldığınız türküyü
kaydedip daha sonra dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca türkülerin sözlerini de çıktı
alabiliyorsunuz.

http://www.beethovenlives.net/programlar/baglama.zip

inşallah istediğin programdır

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş yardımın için teşekkürm ederim ama bahsettiğim program değil o program var bende o da çok hoş ama ben kendim bağlama çalarken programın ritm yapması gerekiyor davul zil vs.. batarinin diğer kısımlarının çıkardığı sesler bilmem anlatabildim mi yardımcı olursan sevinirim cidden

edit by::: ibrahim_17

istediğin programı bulamadım ama aramaya dewam ederim bulunca açarım diğer arkadaşlarda bakarlar bulursak paylaşırız

Moderatör tarafında düzenlendi:

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş yardımın için teşekkürm ederim ama bahsettiğim program değil o program var bende o da çok hoş ama ben kendim bağlama çalarken programın ritm yapması gerekiyor davul zil vs.. batarinin diğer kısımlarının çıkardığı sesler bilmem anlatabildim mi yardımcı olursan sevinirim cidden

edit by::: ibrahim_17

istediğin programı bulamadım ama aramaya dewam ederim bulunca açarım diğer arkadaşlarda bakarlar bulursak paylaşırız

tamam kardeş saolasın bekliyorum haberlerini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.