Program Sıfırlama

Rayea

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
440
0
Arkadaşlar Dork Seacher Programını indirdim Key yeri vardı txt dosyasının içindekini girdim meğersem başka keyi girmem gerekiyormuş dosyayı siliyorum geri dönüşüm kutusundan yeniden dosyayı açıyorum fakat aynı giriş bilgileriyle açılıyor ne yapabilirim?

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
836
159
Liverpool UK
AppData klasöründen uygulamaya ait verileri temizlemeyi deneyebilirsin. Alternatif olarak CCleaner tarzı bir temizleyici kullanırsanız oradan da geçmiş verileri temizleyebilirsin. Son olarak da uygulamaya sağ tıklayıp dosya konumunu açarak oradan kayıtlı txt uzantılı dosyayı silebiliyor olma şansınız olabilir diye düşündüm. Kolay gelsin,iyi forumlar. :)

Rayea

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
440
0
AppData klasöründen uygulamaya ait verileri temizlemeyi deneyebilirsin. Alternatif olarak CCleaner tarzı bir temizleyici kullanırsanız oradan da geçmiş verileri temizleyebilirsin. Son olarak da uygulamaya sağ tıklayıp dosya konumunu açarak oradan kayıtlı txt uzantılı dosyayı silebiliyor olma şansınız olabilir diye düşündüm. Kolay gelsin,iyi forumlar. :)

Olmadı dostum

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
836
159
Liverpool UK
Geri dönüşüm kutusundan değil de internetten yeniden indirmeyi dener misin? Çünkü geri dönüşüm kutusuna attığın verileri tekrar desktop'a atıyorsun gibi geldi. Bu yüzden sürekli içerisinde veri olan dosyayla uğraşıyorsun. Üstteki dediklerimi tekrar uygula ve bilgisayarda uğraştığın programla alakalı tüm dosyaları kaldır. Daha sonra tekrar indir ama geri dönüşüm kutusundan yükliyim deme. Ayrıca bunların hiçbiri olmuyorsa kısa sürede Vmware ya da VirtualBox sanal makine uygulamalarından herhangi birine istediğin win sürümünü kurarak çalıştırabilirsin. Bu kesin çözüm olur. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.