Program Yığını T-GeNeRaLs

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul

Sürüm: 4.0.3
Boyut: 23.4 Mb
Kullanım İzni: Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Kısıtlama: 15 gün
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP
Üretici Firma: Iron Speed
Eklenme Tarihi: 01-09-2006 (greench)

Tanıtım:
.NET Framework için harika bir eklenti. Iron Speed firmasının
bu deneme yazılımı ile veritabanı, form ve raporlama
uygulamalarını geliştirebilirsiniz. Sadece .NET platformu
üzerinde kolay kullanımlı, web tabanlı işlemleri ve SQL
işlemlerinde de oldukça iddialı. Üretici firma, el ile
kodlamaya bu uygulama ile dur diyor ve 15 dakikadan daha az
sürede web uygulamaları da (aspx tabanlı)
geliştirilebileceğini belirtiyor. 15 günlük kullanıma izin
verilmiş.

Yazılımın Özellikleri :

Gerçek "Sürükle-Bırak" sayda düzenleyici

HTLM Hızlı Görünüm düzenleyicisi

Araç kutusu bölümleri ve denetimleri

Kod özelleştirme sihirbazı

Kod düzenleyici

Visual Studio .NET 2002 ve 2003 desteği

https://tik.lat/CTibT

»»» Programı innDir «««

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul

Sürüm: Pro 3.50.013
Boyut: 3.62 Mb
Kullanım İzni: Özellik Kısıtlamalı (Demo)
Kısıtlama: 30 Gün
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Üretici Firma: Xinox Software
Eklenme Tarihi: 09-04-2006 (melih_efe)

»»» Programı innDir «««

https://tik.lat/PGVe0

Tanıtım:
Java ile programlama yapanların, program ya da kod yazmak için
kullanabilecekleri bir görsel bir araç. Program yazdığınız
java class dosyaları arasındaki bağlantıları, kod yazarken
yaptığınız "{, (, [" gibi işaretlerdeki hataları görebilmenizi
sağlıyor. Ana komutları, yöntemleri farklı renklerde
göstererek karışıklık yaşamanızı engelliyor. Ayrıca yaptığınız
çalışmaları bir proje altında kaydedip hepsini bir arada
tutarak birbirlerine olan bağımlılık sorununu ortadan
kaldırıyor. Java'ya yeni başladıysanız öğrenmek için güzel ve
faydalı bir program.

JUnit ile yazdığınız uygulamaları, appletleri
deneyebiliyorsunuz. Proje geçmişinden yararlanarak daha hızlı
kod yazabiliyorsunuz. Ayrıca daha önceden görmüş
olabileceğiniz, Word'de bulunan otomatik sözcük tamamlama
özelliği de bulunuyor.
Klavye tuşlarını istediğiniz gibi düzenleyerek program içinde
kullanabileceğiniz kısayollar oluşturabiliyorsunuz.

Not : Programı deneme süresinden sonra da kullanabilmek için
69$ verip satın almanız gerekiyor.

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul

jEdit

Sürüm: 4.3pre4
Boyut: 1.73 Mb
Kullanım İzni: Ücretsiz (Freeware)
Kısıtlama:
Üretici Firma: jEdit
Eklenme Tarihi: 10-06-2006 (yozcelik)

»»» Programı innDir «««

https://tik.lat/vQFlb

Tanıtım:
Programcılar için editör olan jEdit, A'dan (ASP) Z'ye (Zend)
program dil ve tekniklerine elverişli renkli görüntü sağlayan
ve kapatma etiketlerini veya satırlarını yazarak programcının
hatasını asgariye indirmeye yararayan bir program. jEdit'i
Kurmak için Java programı bilgisi gerekiyor; ama çeşitli
platformlar için kurulum yardım belgeleri mevcut. Ayrıca
sitesinden 50'ye yakın plugin seçeneği ile güzel arabirimler
de ekleyebilirsiniz.

Önemli Not: Programı innDir tuşuna bastıktan sonra açılacak
sayfadan istediğiniz sunucuyu seçip innDirme işlemine
başlayabilirsiniz.

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul

KodBank

Sürüm: 2.0
Boyut: 1.15 Mb
Kullanım İzni: Ücretsiz (Freeware)
Dil: Türkçe
Üretici Firma: siber.us
Eklenme Tarihi: 22-06-2005 (siberya)

»»» Programı innDir «««

https://tik.lat/HzrRh

Tanıtım:
Öğrendiğiniz bilgileri veya kod parçalarını kategorileyerek
saklayabilirsiniz. Böylece kişisel kod bankanızı oluşturmuş
olacaksınız. Bu size hem hız kazandıracaktır hem de
profesyonellik.

Gelecekte bilgi yığınları arasında boğulmaktansa bu tür
kişisel kod bankaları sayesinde daha önce fişlediğiniz
bilgiler arasında aradığımız bilgi veya kod parçasına hızlıca
ulaşabiliriz.

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Ad-Aware 2007 7.0.2.3

İnternet gezintilerimiz sırasında güvenliğimizi ve gizliliğimizi bazen kaybedebiliyor korunamıyabiliyoruz, işte bu korumayı ve kötü niyetli yazılımlardan arınmayı hedeflerken kullanılan dünya üzerinde en çok tercih edilen ücretsiz Ad-Aware programının yepyeni arayüz ve gelişmiş yeni özellikleriyle donatılmış son versiyonu karşımızda.

Dosya Boyutu: 18,84 MB
Dil: İngilizce (Türkçe Dil Paketi Var)
Lisans: Ücretsiz 31.10.2007

[Dramacydal] Bu Hafta: 416
Toplam: 45,602 Açıklama
Hemen İndir

https://tik.lat/qSC4J

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Güvenlik konusunda kendini kanıtlamış olan programlardan olan a-squared Anti-Malware'in ücretsiz versiyonu. Kişisel kullanım için tamamen ücretsizdir. Bilgisayarınızı Malwarelerden temizlemek için birerbir olan bu program sırf bununla kalmıyıp klasik programların sildiği Spywareleri, Wormları, Backdoorları, Keyloggerları, Dialerları ve daha bir çok tehtidi sizler için bilgisayarınızdan kaldırabiliyor. Ve net üzerindeki gezintinizi size güvenli bir hale getiriyor.

download : https://tik.lat/s6UWM

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
RogueRemover, bilgisayarınızda üst seviyede güvenlik sağlayan, zararlı yazılımlara asla geçit vermeyen ve sistem taraması yaparak sisteminizi daima güvende tutan bir güvenlik yazılımıdır.

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
RunScanner, sisteminizdeki birçok arızaları ve virüsleri bularak temizleme/düzenleme'nize yarayan, kullanışlı ve ücretsiz bir yazılım.

Gelişmiş arama sistemi sayesinde sisteminize bulaşmış tüm spam, trojen ve virüsleri bulur ve temizleyerek bilgisayarınızın rahat bir nefes almasını sağlar. Ayrıca küçük reklam yazılımlarını vs. yok ederek, sisteminize pop-up yoluyla giren casuslara göz açtırmaz.

Gelişmiş virüs tarama sisteminin yanı sıra bu virüslerin veyada çeşitli dosya ve uygulamaların sistem dosyalarınıza verdiği zararlarıda bulur ve bu zararları onararak gidermeye çalışır.

Editör Notu: Tüm bu özellikleri sayesinde bir sistem kurtarıcı olan bu yazılımı, boyutununda küçük olmasından dolayı her pc kullanıcısına öneriyoruz. Çünkü; bazen ufak dosya hataları bile sisteminizin donmasına/kilitlenmesine yol açıyor, ayrıca bazen bilgisayarımıza sızan küçük bir reklam casusu dahi gittikçe sisteme zarar verebiliyor. Bunun için bu kullanışlı ve küçük boyutluyazılımı sizlere tavsiye ederiz.

download : https://tik.lat/HxpLV

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Üreticinin açıklaması yazılımn özellikleri;

-Arayüz desteği
Sunucu dosyası tarama
Kayıt Defterini taramaSistem belleğini tarama
İzleyen çerezleri tarama
Teknik destek
Yeni güncelleştirmeler ve güncelleştirmeler hakkında bilgiler
IE kalkanlarıı ve giriş sayfası koruyucu
Sistem dizinlerindeki dosyaları tarama
Planlama desteği - Koruma listesi oluşturma
Otomatik veri tabanı güncelleme - Basit yapılandırma ayarları
Tehditleri kolayca kaldırmak için kullanışlı ve basit arayüz
Gerçek zamanlı bellek tarayıcısı ve önleme kalkanları
Casus yazılımları elle geri alabilme özelliği
VX2 korsanlarına karşı tarama.

Spy Emergency'in Bulduğu Tehditler :

Casus yazılım(spyware)
Reklam yazılımı(adware)
Malware
Giriş Sayfasını Değiştiriciler
Uzaktan Yönetim Araçları
Çeviriciler(dialer)
Basılan Klavye Düğmelerini Algılayan Yazılımları(Keylogger)
Trojanlar
Araç Çubukları
Veri Çalan Yazılımlar
ActiveX Birleşenleri
Scumware
Takip Çerezleri ve diğer tehlikeli Internet parazitleri

dowload : https://tik.lat/iirgq

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Spywall web güvenliği için geliştirilen tam etkili bir savunma çözümdür. Program blok saldırılarını karşılar ve güvenli bir şekilde yok eder. Spywall sisteminizi yormadan çalışmaktadır. Bilgisayarınızda zararlı öğelere karşı muhteşem bir tarayıcı ve güvenlik duvarı görevini eksiksiz yerine getirecektir. Güvenlik duvarı sayesinde hacker ve casuslar bilgisayarınıza girmeden engelleniyor.Trojan ve internet uzerindeki malicious kodları bulur ve siler. Program ile sisteminizde de düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Sisteminizdeki gereksiz dosyaları, internet explorer geçmiş klasörünü, çerezleri, url adreslerini, kurulu ActiveX girdilerini silebilirsiniz.

Programın Genel Özellikleri:

Sistemi tarayıp güvenliği tehdit edici öğleri silme veya değiştirme.
Gerektiğinde güvensiz programları engelleme.
Download sırasında gelen virüslere karşı önlem alma.
Güvensiz sitelere karşı blok koyabilme.
Sistem kayıtlarını , biriken çerezleri ve zararlı öğeleri silme.
Programın geliştirelen versiyonunda keyloggers engelleyebilme. YENİ !
Sisteminizi tehdit eden truva ve hack saldırılarına karşı önlem alabilme.YENİ !

download: https://tik.lat/Xajn4

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Spyware Sledgehammer 2.2.1

Spyware Sledgehammer güvenlik açıklarını kapatmak üzere piyasaya çıkan güçlü ve ücretsiz bir zararlı yazılım tarama ve silme programıdır. İçerisinde kullanıcının sistemini rahat ve güvenli bir şekilde kullanması için gerekli olan birçok özelliği barındırmaktadır. Ev ve ofis kullanıcılarının bulundurması gereken bir yazılım olma özelliği göstermektedir. Nedeni ise Ücretsiz ve boyutunun Küçük olmasıdır.

Spyware Sledgehammer yazılımının başlıca ve önemli birkaç özelliği;

Spyware , Trojan , Truva atı vs .gibi zararlı yazılımları anında ve etkili bir şekilde yok eder.
Teknolojik açıdan geliştirimiş özellikleri ile çok ayrıntılı ve hızlı taramalar yapabilir.
Maxımum özelliklere sahip olmasına rağmen kullanımı çok basittir.
Çok ayrıntılı bir raporlama sistemine sahiptir. En son güncellemeyi ve taramayı size bildirir.
%100 etkili ve tamamen ücretsizdir.
TAMindir tarafından hazırlanan Türkçe özellik ve kullanım işlevleri hakkında yararlı bilgiler için Görüntü resmi 1-2-3 e bakabilirsiniz.

download : https://tik.lat/GBHHl

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
SPYWAREfighter ile bilgisayarınızı spyware, malware ve diğer istenmeyen kötü niyetli yazılımlara karşı koruyun. Kullanımı kolay arayüzü ve basit kurulumu ile bu anti spyware programı bilgisayarınızda güvenliği tam olarak sağlamanız açısından size yardımcı anti virus yazılımınızın yanında gerekli bir araç. SPYWAREfighter kullandığı teknoloji ile Windows kullanıcılarını casus yazılımları, istenmeyen reklam yazılımları gibi programları bilgisayarınızdan uzak tutuyor.

Spyware, adware, malware gibi programlardan bilgisayarınızı koruyarak bilgisayarınızın performansının düşmesini engellerken aynı zamanda, size zaman kaybettiren ve isteminiz dışında açılan pop-up'ları engelleyebilirsiniz. Özel bilgilerinizinde başka kişilerin ellerine geçmesini önlemek için bir tane anti-spyware programına ihtiyacınız var.

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
StartGuard v2.0

StartGuard bir cacus avcısı... Spyware, Adware, Dialers, Trojan, Keylogger, Tracking Cookie gibi zararlıları yok eder. Bloke özelliği sayesinde bilgisayarınıza bir daha giremezler. Program tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir kısıtlama bulunmamaktadır.

StartGuard yeni sürümüyle kullanıcılarının karşısında.Diğer sürümde bulunan birçok özellik güçlendirildi ve kullanıcıları rahatlatacak seçenekler eklendi. Tam bir sistem denetimi için StartGuard şart.

StartGuard ne işe yarar ?

Sisteminize bulaşan Spyware , Adware , Dialers ,Trojan vs gibi zararlı yazılımları yok eder.
Dışardan gelen ve tehlike oluşturan tüm yazılımları bloke ederek sisteminizi korur.
Açılışta gerçek zamanlı taramalar yaparak önleminizi almanızı sağlar.
Sağlam bir sistem düzenleyicisi ve cookie silicisidir.
Yeni çıkan tüm zararlı yazılımlara karşı kendini güncelleyebilir.
İnternet üzerinden oluşan tehlike oluşturan öğeleri bloklama özelliğine sahiptir.
Ve %100 ücretsizdir.

download : https://tik.lat/Nb8xo

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Webroot Desktop Firewall 1.3 Webroot firması tarafından hazırlanan güçlü bir güvenlik duvarı yazılımıdır. İnternet dünyasında hergün geliştirilen zararlı yazılımlara karşı sisteminizin en sağlam ve güvenli şekilde çalışması için sizi koruyacaktır. Küçük boyutlu olmasına rağmen ev ve ofis kullanıcılarının vazgeçmek istemeyeceği bir yazılım olacaktır.

Webroot Desktop Firewall 1.3 size nasıl yardımcı olur ?

İnternet üzerinden sisteminize karşı gelebilecek hertürlü saldırıya karşı koruma sağlar.
Sizden başka kullanıcı kişileri için yapılacak ayarlar ile internete girişi denetleyebilir.
Oluşan herhangi bir tehlikeli durumu size otomatik alarm sayesinde size ulaştıracaktır.
Programın tuttuğu kayıtlar sayesinde elinizde olaylardan oluşan ajandalar olacaktır.
Her türlü kullanıcı için sorun oluşturmayacak basit arayüzü sayesinde zorlanmadan kullananılır.
Webroot Desktop Firewall 1.3'ü kullanmak için sistem gereksinimleri[Minimum];

266 Mhz işlemci
5 MB sabit disk
8 MB RAM

download : https://tik.lat/CywWN

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
XSpy Shield Gold bilgisayarın en başından beri sıkıntı çektikleri zararlı yazılımlara karşı koruma görevi yapacak güçlü bir yazılımdır. Sisteminizde ki görevlerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

XSpy Shield Gold tam bir bilgisayar temizleme canavarıdır.. XSpy Shield Gold, Adware, Spyware, Keylogger, Trojan, Active X, Scumware, Dialer, Malware, Parazit, Çerez vs. gibi canınızı sıkacak tüm zararlı yazılımlara karşı kendinizi güvende hissedeceksiniz. Auto uptade özelliği sayesinde ise internet dünyasına yeni çıkan zararlı yazılımlara karşı kendini güncelleyerek sizi kesinlikle korur.

Yeni versiyon [ v4.6 ] neler var ?

Güncelleştirme ayarları geliştirildi.
Tarama ve düzeltme seçenekleri güçlendirilerek hata oranları azaltıldı

download : https://tik.lat/5rezr

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
ZoneAlarm Antivirus 7.1 ile bilgisayarınıza yapılan tüm izinsiz girişler saptanıp silinecek. En son teknoloji ile üretilen ZoneAlarm Antivirus en yeni virüsleri bile güncelleme desteği ile bulup sisteminize girişlerini engeller. Diğer programlar sadece korumak ve silmek ile uğraşırken ZoneAlarm girişleri engeller ve sisteminizde hasar kalmasını engeller. Size oldukça güvenilir bir güvenlik duvarı(FireWall) sunar. Aktif koruma yönetmi sayesinde en gelişmiş ve güvenlik duvarı destekli mükemmel korumayı sunar.
Yüklemesi ve kullanması oldukça kolay olan ZoneAlarm Antivirus'un arayüzü de tam ihtiyaçlarınıza cevap verecek türden gelişmiş...

Ödüllü virüs programı ZoneAlarm ile virüs korumasının yanında girişleri belirleme ve silme yeteneği ile tam performans sağlayan mükemmel bir yazılıma sahip olmuş olacaksınız.

Bazı özellikleri:

- Ağ Bağlantısı ve Güvenlik Duvarı: Çok yöntemli güvenlik duvarı koruması girişleri çıkışları ve program ataklarını ve ayrıca görünmez hackerları engeller.
Network parametrelerini içeriden ve dışarıdan gelen saldırılara karşı koruyabilen dünyanın 1numaralı yazılımı.
Spyware ve diğer zararlı içeriğe sahip programların sizin bilgilerinizi internette yaymalarına izin vermez.
Tam görünmezlik modu ile sizi internetteki düşmanlarınıza karşı oldukça sessiz ama güçlü bir şekilde korur.
Programlarınızı malware'lerden korur.
- İşletim Sistemi Güvenlik Duvarı (OSFirewall)

100.000'den fazla filtreleme yöntemi ile girişleri kesin çözümler ile engeller.
Program yüklemelerini inceler, güncellemeleri ve dosya girişerlini gizler.
Sistem dosyalarına zarar veren programları engeller.
- Ve daha bir çok özellik programın içerisinde...

Uyumlu Anlık Mesajlaşma Programları:

MSN 6.2.0205 veya daha yükseği
Windows Messenger 4.7.0.2009 veya daha yükseği
Yahoo! IM 5.5.1226 veya daha yükseği
Yahoo! Japan IM* 5.1.0.1095 veya daha yükseği
AOL IM 5.2.3292 veya daha yükseği
ICQ Pro 2003b veya daha yükseği
ICQ Lite 5.0 veya daha yükseği
Trillian (/MSN/YIM/AIM/ICQ) 0.74i veya daha yükseği
Trillian Pro (/MSN/YIM/AIM/ICQ) 1.0 veya daha yükseği
GAIM (/MSN/YIM/AIM/ICQ) 0.74 veya daha yükseği
Miranda (MSN/YIM/ICQ) 0.3.2 veya daha yükseği

sürüm : 7.1

Önemli! Programı indirdiğinizde biraz şaşırabilirsiniz. Çünkü ZoneAlarm Antivirus küçük bir program yardımı ile güvenli yollardan download ediliyor. Yani bizden 201 Kb'lık programı indirdiğiniz zaman işletim sistemini seçiyorsunuz ve sonra programı download etmeye başlıyorsunuz...

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
VIRUSfighter bilgisayarınızn bir virus tarafından zarar görmesini engellemek için sizin korumanız. Program kolaylıkla yüklenebilen ve sizi rahatsız etmeden olası tehditlere karşı arka planda çalışan basit ama güçlü bir antivirus yazılımı. Her zaman kendini otomatik olarak güncelleyen bu program ile en son çıkan viruslere karşı hazırlıklı olucaksınız, hem de siz parmağınızı bile oynatmadan.

download : https://tik.lat/uzOGt

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Spyware Doctor ve Registry Mechanic programlarını üreten PcTools dan kendi adıyla muhteşem bir antivirus programı. Programda yok yok. Trojan ve virus tarama, Spyware Doctor' dan bildiğiniz OnGuard güvenlik duvarı spam engelleyici ve LiveUptade. Bilgisayarda hızlı ve kasmayan taramasıyla göz dolduruyor.
PcTools Firması bu yazılımı internet üzerinden önce ücretsiz ama kısıtlı özelliklerle piyasaya sundu. Beğenen kullanıcılar istediğinde ücret ödeyerek sınırsız kullanıma sahip olacaklardır.
Programda şu an hangi özellikler mevcut inceleyelim.
Sürekli ve sağlam bir çalışma tarzıyla sisteminizi daima zararlı öğelere karşı korur.
Bulduğu Virüs , Trojan ve zararlı yazılımları karantinaya alarak temizler.
OnGuard ve Real-time özelliği sayesinde sürekli güvence sağlar.
Auto Uptade ile yeni çıkan tüm yazılımlara karşı tedbirini alır.
Bu sürümü tamamı ile ücretsizdir. Herhangi bir limit ve kısıtlama yoktur.
Ve Vista olarak ...

download : https://tik.lat/OhyLo

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Panda Antivirus + Firewall 2008 - Yeni
Yükleyin ve virüsleri spyware'leri unutun... Firewall ile güven içinde kalın. Bilgisayarınızı kale yapın...

Panda Antivirus + Firewall 2008 ile bilgisayarınızı korumak artık çok kolay. Sadece yükleyin ve gerisini Panda Antivirus'e bırakın. Ve güvenli bir şekilde chat yapın, internette dolaşın, resim veya müziklerini internet ortamında arkadaşlarınız ile paylaşın. Pc güvenliğiniz ile ilgili hiç bir şeyi dert etmenize artık gerek yok.

Özellikler:

- Antivirus özelliği
- AntiSpyware özelliği
- AntiPhishing özelliği
- AntiRootkit özelliği
- Profesyonel Sistem taraması
- TruPrevent özelliği
- Firewall (Güvenlik Duvarı)

Yeni Özellik! Online Tarama
TotalScan Pro ile PC'niz için daha derin taramalar
Yeni Panda TotalScan Pro ile periyodik olarak sistem taraması yapabilme olanağına sahip olma imkanı bulunuyor. Geçmişteki zararlı girişleri kayıt edip bunları yeniden girmeye çalıştıkları anda da etkisiz hale getirerek arama sürelerini kısaltmayı da başarıyor. Her zaman için en tehlikeli girişler için tetikte!

Yeni Jenerasyon AntiVirus
Otomatik olarak tüm virüs tiplerini belirler ve etkisiz hale getirir
Eğer bir harddiskiniz kaybolduysa, eğer bilgisayarınız başlatılırken bir hata çıkıyorsa, veya bir dosyanız kullanılamaz bir durumda ise, veya bu gibi durumlara benzer durumlar ile karşılaşılıyorsa sisteme bir virüs bulaşmış olabilir. Bu durum internette sörf yaparken, bir dosya indirmişken, bir mail eklenti dosyası açarken oluşmuş olabilir. Truva atları veya solucanlar için de aynı durum geçerlidir tabiki.
Panda Antivirus + Firewall 2008 ile interneti rahatça kullanabilir, download yapabilir veya dosyalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ve üstelik virüs, solucan veya truva atları için hiç bir endişeye kapılmanıza gerek yok. Sisteminizin hastalık kapmasını unutun!

Güçlü Anti-Spyware(AntiCasusyazılım)
Bilgisayarınızı Spyware'lerden koruyun
Bilgisayarınızın yavaşlaması, istenmeyen ve her an her yerden karşınıza çıkan açılır pop-up pencereleri, bir anda değişen sistem özellikleri... Bunlar bir spyware'in sisteme giriş yaptığının işaretleri olabilir. Gerçek tehlike ise bu casusların sizin gizli ve önemli dosyalarınıza erişmesi ve bunları çalması olacaktır. Üstelik sizin bu durumdan haberiniz bile olmayacaktır.
Panda Antivirus + Firewall 2008 spyware'leri belirler ve tamamı ile sistemden siler. Ve güvenliği belirsiz olan programları da otomatik olarak veya isteğe bağlı olarak siler. detects and completely removes spyware and other annoying programs automatically. Özel dosyalarınızı güvence altına alın!

AntiPhishing
Online dolandırıcılara karşı kendinizi savunun
Bir çok email sizin online banka hesapları bilgilerinizi ele geçirmek için düzmece olarak hazırlanmıştır. Sizin bankanız tarafından gönderilmiş bir email olarak gözükecek şekilde düzenlenen bu tarz emaillar sizin banka hesaplarınıza ulaşmak için düzenlenmiştir. Bu tür tuzaklara düşmenin maliyeti oldukça pahalı şekilde sonuçlanabilir. Banka hesaplarınız elinizden gidebilir. Hesaplarınızdaki paralar bir anda çekilebilir. Panda Antivirus + Firewall 2008 bu tür emailleri belirleyerek sizi uyarır.
Panda Antivirus + Firewall 2008 sizi bu tür tehlikelere karşı korur. Banka ve alışverişlerinizi güven içinde yapın!

Tehlikeli web sitelerine karşı koruma
İzinsiz web sitelerine karşı kendinizi koruyun
Bir çok zararlı yazılım sertifikasız bir internet sitesine girdiğiniz zaman sisteminize sızar. Panda Antivirus + Firewall 2008 tehlikeli web sitelerine karşı ve buralardan gelebilecek tehlikelere karşı her zaman tetikte. İnternette güvenle sörf yapın!

AntiRootkit
Gizli şekilde Pc'nize sızmaya çalışanları belirler
Rootkit'ler gizli girişlerdir ve özellikle güvenlik duvarlarına farkettirmeden sisteme sızmaları ile ünlüdür. Bu girişler sistem işlemi olarak gözükürler bu sebeple belirlenmeleri oldukça zordur. Panda Antivirus + Firewall 2008 ile bu sorunları dert etmenize gerek kalmaz. Yardımcı koruma sistemleri sisteminize sızmaya çalışan tüm girişleri engeller. Gizli, görünmez girişlere karşı Pc'nizi koruyun!

TruPrevent® Teknolojisi
Çifte koruma
Bazı girişler bir kaç saat içerisinde oluşur ve yayılır. Bu sırada Pc'niz bu girişlere karşı kendisini koruyabilecek güncellemeleri yapamamış olabilir. Ve böylece saldırıya açık hale gelmiş olursunuz. İşte burada devreye Panda Antivirus + Firewall 2008'in sahip olduğu TruPrevent teknolojisi devreye giriyor. Bu gelişmiş teknoloji zekice bir şekilde sisteminize girmeye çalışan yazılımı tarıyor ve anında zararlı bir yazılım olduğunu anlayıp sisteme girişini tamamen engelliyor. Yani daha size ulaşmadan virüs ortadan yok oluyor. Bunun anlamı ihtiyacınız olduğu anlarda size destek kuvvet veren bir teknolojinin her daim yanınızda olması demektir. Kimliği belirsiz girişlerden bir adım önde olun!

Kişisel Yönlendirilebilir firewall (güvenlik duvarı)

Hacker ve davetsiz misafirleri engelleyin
İnternete bağlandığınızda bir çok program Pc'nize sızmaya çalışır. Bazıları çok tehlikeli değildir ve bunları bir kaç güncelleme ile geçiştirebilirsiniz. Ancak diğerleri sizin bağlantınızı veya bilgisayar kontrolünüzü ele geçirmeye yöneliktir.
Panda Antivirus + Firewall 2008 düzenlenebilen kişisel güvenlik duvarı sayesinde davetsiz misafirleri ve hackerları engeller. Bilgisayarınızı kaleye dönüştürün!

Günlük olarak yapılan güncellemeleri ile her daim tam güvenlik sunar!

İstenen en düşük Sistem özellikleri:

İşlemci: Pentium 150 MHz veya daha hızlı

RAM: 96 MB (256MB tercih edilir).
Hard disk: 230 MB boş hafıza.

İşletim sistemi: Windows Vista 32 & 64 bit, Windows XP 32 & 64 bit, Windows 2000.
Internet Explorer 6.0.
CD-ROM sürücü.

download : https://tik.lat/f1GPw

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Norton AntiVirus virüslere ve spyware karşı gelişmiş koruma sağlamanın güvenli ve sağlam yolu olmaya devam ediyor. Bilgisayarınızı tam olarak virüslere, spywarelere ve diğer güvenlik riski taşıyan programlara karşı korumanıza yardımcı olan yazılım arka planda sürekli olarak çalışıyor. O arka planda çalışırken sizde internet keyfini yaşıyabiliyor, haberleri okuyabiliyor, oyunlar oynayabiliyor, yazılımlar indirebiliyor veya müzik dinleyebiliyorsunuz.

Bilgisayarınızda tüm aktiviteleri arka planda sizi rahatsız etmeden takip eden program her türlü veri alışverişinde risk gördüğü zaman sizi uyarıyor. E-posta ve anlık mesajlaşma (IM) programlarınıda denetleyebilen Norton AntiVirus sizleri başkalarından gelebilecek virüslere karşı koruyor ve virüs, ajan gibi kötü niyetli yazılım içerenleri normal olanlardan ayırıyor.

Set-it ve Forget-it fonksiyonuyla, Norton AntiVirus sürekli olarak kendini güncelliyor ve en son çıkan virüslere karşı herzaman hazırlıklı durumda bulunuyor. Böylece sisteminiz yeni çıkan tüm tehditlerden uzaklaştırılıyor.

Norton AntiVirus 2008 yeni geliştirilmiş sürümüyle güvenlik güncellemelerinin yanı sıra yeni ürün özellikleride barındırıyor. Program artık isminde "with Antispyware" eklentiside barındırıyor böylece AntiVirus yazılımı ihtiacınızı karşılarken Spyware'lere karşıda önleminizi almış bulunuyorsunuz.

Anahtar Teknolojiler
Antispyware (Spyware koruması)

Antivirus (Virüs koruması)

Internet Worm Protection (İnternet kurtcukları koruması)

Rootkit Detection (Rootkit tespit)

Özellikler

Geliştirilmiş performans ile daha hızlı taramalar Yeni
Tek tıklama ile expert desteğine erişim Yeni
Arka planda sessizce çalışma Yeni
Ağ haritalaması ile ev ağınızın görüntülenmesi sağlanıyor Yeni
Virüs ve spyware saptaması ve kaldırılması
Otomatik spware ve worm bloklaması
E-posta ve anlık mesajlaşma virüs koruması
Virüs-enfekte edilmiş epostaların yayılmasını önleme
Rootkit saptaması ile hizli tehditlerin bulunması ve kaldırılması
Güvenlik güncellemeleri ve yeni ürün özellikleri desteği (servis periyodunuza süresince)
Sistem Gereksinimleri:

-300 MHz veya daha hızlı işlemci
-256 MB RAM
-300 MB boş hard disk alanı
-Standard Web Tarayıcısı

* E-posta taraması POP3 ve SMTP uyumlu e-posta istemcilerini destekliyor.

Desteklenen anlık mesajlaşma programları:
- Microsoft® (MSN ve Live Messenger) – 6.0 veya daha yükseği
- AOL® – 4.7'den 5.9'a kadar
- Yahoo!® – 5.x ve 6.x
- Trillian™ – 3.1 veya daha yükseği

download : https://tik.lat/LcEUz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.