Programı Silemiyorum ?

admdysk

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
277
0
İstanbul
Beyler PC ye virüs bulaştı heralde qtminer die bi uygulama heralde görev yöneticisinde ne zaman açılsa pc ısınıyor kasmaya başlıyor ve onu kapatamıyorum dosya konumunda da bişe çıkmıyor napabilirim?

admdysk

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
277
0
İstanbul
VYM48n.png

bu program işte

admdysk

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
277
0
İstanbul
beyler program mı dır nedir gozukmuyor hiçbir yerde o yuzden uobıt le silemem sadece görev yöneticisinde gozkuyor ve gozuktuğpu zamanda pc sıcaklığı artıyo kasmaya başlıyor

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
beyler program mı dır nedir gozukmuyor hiçbir yerde o yuzden uobıt le silemem sadece görev yöneticisinde gozkuyor ve gozuktuğpu zamanda pc sıcaklığı artıyo kasmaya başlıyor

Önce Unlocker yükle.
Sonra da:
Görev Yöneticisinde o virüsa sağ tıkla > "Dosya konumunu aç" butonuna tıkla > dosya konumunu iyice incele eğer C:\Windows klasörü içinde değilse ya da o klasörün içindeki bir klasörde değilse virüsün kurulu olduğu klasöre sağ tıkla "Unlocker" butonuna bas orada sol kısımda "Eylem Yok" yazacak ona tıklayıp "Sil" kısmına bas ve OK butonuna bas.
Hayırlı olsun virüs silindi :)

KurokoTetsuya

Kadim Üye
23 Nis 2015
5,028
2
SGA
Önce Unlocker yükle.
Sonra da:
Görev Yöneticisinde o virüsa sağ tıkla > "Dosya konumunu aç" butonuna tıkla > dosya konumunu iyice incele eğer C:\Windows klasörü içinde değilse ya da o klasörün içindeki bir klasörde değilse virüsün kurulu olduğu klasöre sağ tıkla "Unlocker" butonuna bas orada sol kısımda "Eylem Yok" yazacak ona tıklayıp "Sil" kısmına bas ve OK butonuna bas.
Hayırlı olsun virüs silindi :)

Sonucu bekliyorum.

admdysk

Katılımcı Üye
11 Ocak 2016
277
0
İstanbul
da yapmadım ama aklıma bişe geldi onu solicem şuan gorev yoneticisinde gozukmuyor 2 3 kere gorev yoneticisinden sonlarndır yaptım bayadır yok ve pc ısınmıyor dosya konumunu aç yaptığımda eth die bi klasor çıkıyo du içi bol fakat geri tıkladığımda bida klasor gozukmuyordu gizli klasor goster seçeneğinide yaptım fakat gostermiyodu şimdi bida görev yoneticisine gelirse sizin dediğinizi yapıcam sağolun

AmcNokta

Uzman üye
8 Haz 2016
1,234
0
Dünya
da yapmadım ama aklıma bişe geldi onu solicem şuan gorev yoneticisinde gozukmuyor 2 3 kere gorev yoneticisinden sonlarndır yaptım bayadır yok ve pc ısınmıyor dosya konumunu aç yaptığımda eth die bi klasor çıkıyo du içi bol fakat geri tıkladığımda bida klasor gozukmuyordu gizli klasor goster seçeneğinide yaptım fakat gostermiyodu şimdi bida görev yoneticisine gelirse sizin dediğinizi yapıcam sağolun

Niye malware taraması yapmıyorsun :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.