Programlama Başlıcam Önerilerinize İhtiyacım Var

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
Merhaba Arkadaslarım Üstadlarım Hocalarım Sevgilerimle Saygılarımla .

Programlamaya yazılım yazmaya başlıcam çok düşündüm ve karar verdim başlıyacağıma . Biraz araştırdım ve kafam karıştı biraz açıkcası .

Algoritma öğrendim ve yavaş yavaş yola adım atmak istiyorum ama hangisinden baslıyacagımı nerden baslıyacagımı bilemedim

1-C#
2-C++ / Dev C++
3-Visual Basic
4-J#
5-Vb.Net / Vb6.Net
6-Java

Yukardakilernden hangisinden baslıcıyım hangisi benim zamanla öğrenmeme gelişmeme çok yardımcı olucak hangisinden ilk başlıyım önerilerinizi bekliyorum..

Saygılarımla Teşekkürler.

HackerPlus

Yeni üye
22 Mar 2015
24
0
Merhaba

Arkadaşım , bir arkadaşda aynı konuyla ilgili yardım istemişti,

Benim tavsiyem sizlere, programlamayı öğrenmeden önce temel oluşturmak ve devamını getirebilmek için;

En önemlisi Lütfen İngilizceyi Öğrenelim Sonrası Hem kolay hemde zevkli olacaktır

Başarılar

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
Merhaba

Arkadaşım , bir arkadaşda aynı konuyla ilgili yardım istemişti,

Benim tavsiyem sizlere, programlamayı öğrenmeden önce temel oluşturmak ve devamını getirebilmek için;

En önemlisi Lütfen İngilizceyi Öğrenelim Sonrası Hem kolay hemde zevkli olacaktır

Başarılar

Tesekkür Ederim Öneriniz İçin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.