Programlama Dili Nasıl Öğrenilir Nasıl Yazılır (Detaylı Anlatım)

SyKQ

Üye
17 Mar 2018
56
0
İStanbul
Forumlarda uzun uzun yazılmış mat biliz zeki olun kitap okuyun tarzında sürekli klişe konuları gündeme getirip bir iki de kendisi kelime ekleyip diğer bilgilendirme yazılarının resmen editlenmiş hali olan yazılar gibi değildi bu yazının resmen kendi fikirlerinizi kendi tecrübenizi harmanlayarak fikir verici yol gösterici bir yazı yazmışsınız bu aydın ve öngörülü bakış açınız için ve yazılarınız için teşekkür ederim başlangıç seviyesinde biri olarak bana "kitap oku" dan çok şey katan bir yazı oldu sonunda :)

BLacXiz

Katılımcı Üye
16 Eki 2011
581
1
ElectronicsW
Yazınızı zevkle okudum. Aşağı yukarı başımdan geçenlerle aynı. Dediğiniz gibi bir dilde ustalaştıktan sonra yan dili öğrenmek 1 haftamı almıştı. Mantık hepsinde mantık bunu unutmamak gerek. Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.