Programlama dilleri nasıl öğrenilir

hacker4774

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
453
0
DDOS
Selam arkadaşlar ben programlama dllerini öğrenmek istiyorum kısacası c dilini baştan öğrenmek istiyorum nasıl öğrenecem yada nerden öğrenecem etrafımda kurs yok bilginize ??

Drve

Katılımcı Üye
15 Tem 2016
557
0
Selam arkadaşlar ben programlama dllerini öğrenmek istiyorum kısacası c dilini baştan öğrenmek istiyorum nasıl öğrenecem yada nerden öğrenecem etrafımda kurs yok bilginize ??
Kardeşim Python Öğrenceksen 45 bölümlük seri ilk video bu [ame]https://www.youtube.com/watch?v=R75Oo--O5Q4&list=PLIHume2cwmHehcxQE1XZieL21syR3m3tR[/ame]

TinkY WinkY

Katılımcı Üye
10 Haz 2016
353
0
Kursa Gerek Yok Bir Kitabını Al Ordan Kodları Öğren sonra visual stüdyo'yu indir v.s kullanmayı
öğren sonra ordan her öğrendiğin kodla bir program yap program yapa yapa gelişir öğrenirsin zaten

(bence)

yanlışım varsa söyleyin :D

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
biliyorum ama kaynak eksiğim var hangi kaynak diyorum ??

Ne kaynak eksiği kardeşim duyan sınava çalışıyorsun sanır. Programcılık 2-3 ayda öğreneceğin bir şey değil zaten. Yıllar isteyen bir şey ve dolayısıyla azim-sabır isteyen bir şey. Önce gidip al bir kitap kaynağın ne olduğunun bir önemi yok. Oku sürekli. Ne kadar zaman harcarsan o kadar gelişirsin ve dediğim gibi 2-3 ayda bir dili çok iyi derecede öğrenecem gibi bir yanılgıya kapılma sakın. Boşu boşuna hevesini kırmış olursun. Bu yıllar alacak bir iş. Yani kısacası ne bulursan oku
JUST DO IT

hacker4774

Katılımcı Üye
5 Mar 2016
453
0
DDOS
Ne kaynak eksiği kardeşim duyan sınava çalışıyorsun sanır. Programcılık 2-3 ayda öğreneceğin bir şey değil zaten. Yıllar isteyen bir şey ve dolayısıyla azim-sabır isteyen bir şey. Önce gidip al bir kitap kaynağın ne olduğunun bir önemi yok. Oku sürekli. Ne kadar zaman harcarsan o kadar gelişirsin ve dediğim gibi 2-3 ayda bir dili çok iyi derecede öğrenecem gibi bir yanılgıya kapılma sakın. Boşu boşuna hevesini kırmış olursun. Bu yıllar alacak bir iş. Yani kısacası ne bulursan oku
JUST DO IT

bulursan oku diyorsun bende bulmaya çalışıyorum ...

xenceri

Uzman üye
16 Ağu 2010
1,948
0
İstanbul
bulursan oku diyorsun bende bulmaya çalışıyorum ...
Ukala ukala cevap verme.
J3LaqE.png

1NPLVb.png

Bulmaya çalışmak bu mudur yani. Hani çalışman. Programcılık sabır işidir. Programcılık araştırma işidir. Sen daha bulmaya çalışmak nedir biliyorsun. Git minecraft falan oyna en iyisi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.