Proje fikri

Luci'x

Üye
15 Eyl 2021
161
34
"Merhaba arkadaşlar, bir uygulama yapmak istiyorum. Ancak, öğrenmem açısından basit bir şey olsun ve işlevsel olsun istiyorum. Proje fikirlerinizi paylaşabilir misiniz? Tek başıma yapacağım ve hiçbir kodlama dili bilmiyorum."

louise0357

Anka Underground Team
21 Tem 2023
489
177
/
"Merhaba arkadaşlar, bir uygulama yapmak istiyorum. Ancak, öğrenmem açısından basit bir şey olsun ve işlevsel olsun istiyorum. Proje fikirlerinizi paylaşabilir misiniz? Tek başıma yapacağım ve hiçbir kodlama dili bilmiyorum."
Öncelikle dart yada flutter dillerinden birini öğrenmelisin. (sadece mobil uygulama geliştirmek istiyorsan.) Ondan sonra araştırarak kolaylıkla yapabilirsin bir uygulama. fakat öncelikle dart yada flutter dillerinden birisini öğrenmen lazım.

Eğer sorunun çözüldü ise konuyu Çözüldü olarak işaretlemeyi unutma.

Merhaba,

Proje olarak bir sitenin telefon uygulamasını yapabilirsiniz,günlük işler ile ilgili hatırlatma programları gibi şeylerde olabilir.

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,309
4,758
Hiçbir dil bilmeden direkt proje geliştirmeye çalışmak gelişimin için iyi olmaz. Önce temelini düzgünce at. Sonra bu tarz projelere geçersin.

OnTrigger

Üye
21 Eyl 2022
222
72
Hesaplamalar yapan bir program yap. Öğrendiğin herşeyi tekrar etmiş olursun. Mesela askere gidebilir mi?, Ehliyet alabilir mi? Gün hesaplama, doğum günü hesaplama gibi çoğu şeyi tek bir programa sığdır hem işe de yarar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.