PROM (35) | NamelessesMan

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
PROM’lar bir kez programlanabilir. Bu bellek elemanı
entegre şeklindedir. Kaydedilen bilgiler enerji kesildiğinde silinmez. Üzerine program kodlarını veya
verileri yazmak için PROM programlayıcı cihazlara ihtiyaç vardır. Bu bellek elemanının yapısında küçük sigorta telleri bulunur. Bellek hücrelerinde hepsi sağlam durumda bulunan sigortalar “1”i temsil eder. Yazılacak olan bilginin bit düzeninde “0”lara karşılık gelen hücredeki sigorta, küçük bir elektrik akımı ile aktarılır. Bu şekilde PROM programlanır.​

GrayHatHacker

Uzman üye
25 Eki 2014
1,851
0
Cehennem
Dostum kimse yorum bile atmıyor neden saçma saçma konular açıp duruyorsun ?
hadi tamam aç beni ilgilendirmez de her kelimesini farklı konuya açacağına hepsini birleştirip atsana ?

NamelessesMan

Kıdemli Üye
30 Haz 2013
2,270
0
Dostum kimse yorum bile atmıyor neden saçma saçma konular açıp duruyorsun ?
hadi tamam aç beni ilgilendirmez de her kelimesini farklı konuya açacağına hepsini birleştirip atsana ?

Biri bunu burdan acilen alsın . Kardeşim bilmiyorsun işime karışma! Meraklısına Mikro c için paylaşımlarda bulunuyorum . İhbar edilecek bir durum varsa ihbar et . Kuralları senden iyi biliyorum merak etme ;)

SoNcE35

Üye
15 Nis 2014
181
0
Yalnız hocam bişey sorcam bunları tek tek lehimlicez demi tek tel ile aynı anda yaparsak ram de bozulma olmaz mı?

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,560
29
Trondheim
Tamam gençler sakin olur tartışma NamelessesMan kimse sana konu açma demiyor, bu kadar konu açmak bir şey kazandırmak tek konu'da da barındırabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.