Proxy checker atabilir misiniz?

atalayagiz

Üye
8 Ara 2019
137
1
10
Herkese merhaba uzun zaman oldu özlemişim buraları :D. Herneyse bu aralar account cracking ile uğraşıyorum elimde lol ve instagram checker var. Combolistim de sağlam yabancı kaynaklardan çektim fakat düzgün proxy yok :D. Yani var ama checklemem lazım ne kadarının çalışıp çalışmadığını bilmiyorum. İnternette yabancı forumlara falan baktım fakat çoğu çalışmıyr çalışan proxyi atlıyor veya çöküyor. Yardımcı olabilecek var mı? Çok büyük bir listeden bahsediyorum 960000e yakın proxy var :/.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.